Keystone logo

7 Magistro studijos Programos į Sveikatos priežiūra Reprodukcinė medicina Akušerijos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Sveikatos priežiūra
  • Reprodukcinė medicina
  • Akušerijos studijos
Studijų sritys
  • Sveikatos priežiūra (7)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Sveikatos priežiūra Reprodukcinė medicina Akušerijos studijos

Magistro laipsnį dažnai leidžia įgyti papildomą išsilavinimą, savo pasirinktą profesiją. Magistro gaunamas po bakalauro programa yra baigtas. Kartą per magistro laipsnį gavo, galite eiti siekti daktaro, jei to pageidautų.

Kas yra akušerijos Meistras? Į akušerijos Meistras yra trejų metų programa, kuri suteikia studentams profesinį vardą Certified Professional akušerė. Kiti pavadinimai apima Licenzijuota akušerio ir įregistruota akušerė. Su šiuo pavadinimu, akušerės gali eiti dirbti ligoninėse arba privačios praktikos biuruose. Kai bus dirbti su OBGYNs o kiti dirbs gimdymo centruose ir akušerio biuruose. Akušerės rūpintis nėščioms moterims ir pristatyti kūdikiams.

Atsižvelgiant į magistro akušerijos leidžia studentams tapti visiškai licencijuota ir sertifikuota akušerės. Jie gali eiti gauti darbą, kaip jų pasirinktoje vietoje akušerio.

Gavusios Master akušerijos kaina priklauso tik nuo institucijos.Jūs galite susisiekti su svetainės adminstracija buveinė pasirinktą mokyklą ir paklausti apie programos išlaidų. Jūs galite kreiptis dėl valstybės ar vyriausybės dotacijų, stipendijų ir finansinės paramos.

Su akušerių Master, galite dirbti privačioje praktikoje akušerio klinikoje ar gimdymo centre. Jūs galite prisijungti privačią praktiką, kad pasiūlymus Titulinis gimimų nėščioms moterims, taip pat. Kiti darbai bus atvira jums taip pat, pavyzdžiui, atlikti tyrimus apie nėštumo ir gimdymo, dirba kaip konsultantas ir net tarnauja kaip už nacionalinės politikos nėštumo ir gimdymo šalininkas. Jums bus gerai jūsų būdas karjeros padėti moterims saugiai pristatyti savo kūdikius. Jūs taip pat gali padėti tiems, kurie ieško akušerių, kurie dirba pagal to paties tikėjimo sistema, kaip patys gamtos gimdymų.

Jei manote, kad yra akušerė yra skirtas Jums, galite kreiptis imtis kursinių internete.Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.