Keystone logo

3 Sveikatos priežiūra Programos į Sveikatos priežiūra Chirurgijos studijos Kosmetikos chirurgija 2024

Filtrai

Filtrai

  • Sveikatos priežiūra
  • Chirurgijos studijos
  • Kosmetikos chirurgija
Studijų sritys
  • Sveikatos priežiūra (3)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Popular degree type

Popular study format

Sveikatos priežiūra Programos į Sveikatos priežiūra Chirurgijos studijos Kosmetikos chirurgija

Kas yra kosmetinė chirurgija?
Kosmetinė chirurgija – plastinės chirurgijos rūšis, kurios tikslas – pagerinti žmogaus išvaizdą. Įprastos kosmetinės operacijos yra krūtų didinimas, riebalų nusiurbimas ir nosies operacija. Nors dauguma kosmetinių operacijų atliekamos dėl estetinių priežasčių, kai kurios taip pat gali būti atliekamos siekiant ištaisyti apsigimimą ar sužalojimą.

Ką galiu daryti gavęs kosmetinės chirurgijos laipsnį?
Yra daug karjeros galimybių tiems, kurie turi kosmetinės chirurgijos laipsnį. Kai kurie žmonės pasirenka dirbti privačioje praktikoje, o kiti gali dirbti ligoninėje ar klinikoje. Kai kurie kosmetikos chirurgai taip pat gali dėstyti medicinos mokykloje arba atlikti tyrimus.

Kokie yra kosmetinės chirurgijos laipsnių tipai?
Yra daug įvairių kosmetikos chirurgijos laipsnių. Kai kurios programos yra skirtos bendrajai plastinei chirurgijai, o kitos gali specializuotis tam tikros rūšies procedūroje. Daugelis mokyklų siūlo stipendijas ar rezidencijas tiems, kurie nori toliau mokytis.

Ką studijuosiu kosmetinės chirurgijos studijų metu?
Kosmetinės chirurgijos studijų metu studentai sužino apie įvairius plastinės chirurgijos būdus. Jie taip pat studijuos žmogaus kūno anatomiją ir fiziologiją, taip pat estetikos principus. Be to, studentai sužino apie etinius ir teisinius kosmetinės chirurgijos aspektus.