Keystone logo
York College Online

York College Online

York College Online

Įvadas

Jorko kolegijos misija transformuoti gyvenimą per Kristų orientuoto švietimo ir aprūpinti studentus visą tarnybos Dievui, šeimai ir visuomenei.

Vertybės Transformuoti

Niujorkas kolegija egzistuoja, skirtas pereinamojo Dievo darbą žmonių gyvenimą. Ryšiai ir bendradarbiavimas mokymo programos programos ir patirtis ketina vadovauti visai bendruomenei teigiamą išraiška dvasinių vertybių.

šviesti

Akademinė atradimas yra Dievas-pagerbiami stengiasi būdingas tiesos ir tyrimo vykdymo, kaip apibrėžta intelektinės disciplinas. Atsakingas tvarkymas akademinės laisvės suteikia krikščionių mokslininkų galimybės ištirti tiek įvairų pasaulį ir savo tikėjimą.

aprūpinti

Sparčiai keičiasi profesinės, socialinės ir technologinės aplinkos diktuoja, kad kiekvienas studentas yra skatinamos taikyti kritinio mąstymo ir žinių integracijos įgūdžius, įvertinti besikeičiančias aplinkybes tikėjimo kontekste.

Tarnauti

Paslauga yra būdai, kuriais žmonės Dievo gyventi savo tikėjimą. Kristus kviečia mus gyvenimui tarnybos tikėjimu išreikštas, tiek lokaliai, tiek visame pasaulyje, kaip mes reaguojame į galimybes su kitų žmonių poreikiams.

Tikslai

Studentai bus:

sąmoningai būti pareikštas akis į akį su Jėzumi ir jo mokymų, taip skatinant transformaciją į savo atvaizdą. (Transformacija) pasiekti institucinį standartą bendravimo raštu ir žodžiu, kuri palaiko sėkmės įvairių nustatymų. (Šviesti) būti supažindinti su žinių integravimo, taikant tradicijas dera su laisvųjų menų švietimo. (Šviesti) būti įrengta tapti visą gyvenimą trunkančio besimokantieji. (Aprūpinti) patirtis nuolatinis dalyvavimas paslaugų galimybių (Campus pagrindu, vietos, regionų ir pasaulio) ir nuolatinis dalyvavimas organizacijų ir veiklos, kurios tiesiogiai susijusios su jų pasirinkta akademinės disciplinos ir karjeros tikslus. (tarnauti)

Vietos

  • York

    York College, 1125 E 8th St., NE 68467, York

Programos

    Įstaiga taip pat siūlo:

    Klausimai