Keystone logo
Wongu University

Wongu University

Wongu University

Įvadas

PRASMĖ WONGU

Wongu (圓球) pažodžiui reiškia "apvalus kamuolys." Ji atstovauja visų elementų, kurie egzistuoja gamtoje ir siūlo harmoniją, kad egzistuoja per juos ir tarp visų žmonių. Iki pratęsimo, ji taip pat susijęs su gyvenimo kilmės, taip pat rytietiškų medicinos sėklų. Kaip pats pasakytina apie visų dalykų, kurie yra bent vienas su gamta, mediko kelionė apima pasiekti pusiausvyrą ir harmoniją pacientų gyvybių, taip pat gydytojas. Kartu su Wongu prasme, Universiteto logotipas iš trijų sluoksnių atstovauti tradicinių Sam Taegeuk (trys Taiji), korėjiečių simbolis, dangus, žmogiškieji ir žemę. Logotipe siekiama pristatyti kaip tris žingsnį ir dirbti harmonijoje.

VIETA IR APLINKA

Historic Nevada

1973, Nevada tapo pirmąja valstija, JAV išduoti licencijas praktikų Rytų medicinoje. Tarp Kalifornijoje ir 20 kitų valstybių, kurių mokyklose Rytų medicina, Nevada išsiskiria kaip vienas iš tik trijų valstybių pripažįstant gydytojus Rytų medicina, ty OMDs kaip atskirti nuo licencijuotų acupuncturists. Wongu, įsikūręs istorinio valstybės, atsiras kaip tradicinės Rytų medicinos pažangos lyderis.

Las Vegasas kaip pasaulio Hub

Las Vegasas yra pasaulio traukos vieta, talpinimas tarptautinių konvencijų, įskaitant pasaulinės klasės parodose ir konferencijose medicinos specialistų kasmet įvairovė. Ji suteikia viešbučių ir konferencijų centras pasirinkimų daugybė už pirmaujanti praktikus ir mokslininkus su patogiu atstumas iki oro uosto, rinkimą. Las Vegasas lankytojai ir gyventojai, kartu su Wongu Universiteto bendruomenei, gali tarpusavyje pasinaudoti galimybėmis, kurias iš tokių pasaulinių sąrankų ir platesnį keistis žiniomis. Lengva prieiga prie tokių gausių išteklių atitinka šį miestą Premier vietoje dėl iš Rytų medicina mokykloje.

Wongu patalpas

Wongu universitetas turi daugiau nei 12.000 kv. pėdų dviejų gretimų pastatų, siekiant patenkinti tiek didaktinės ir klinikinio švietimo poreikius. Du pastatai namas erdvūs kabinetai, administracinės įstaigos, biblioteka, studentų ir dėstytojų poilsio erdvės, virtuvė, ir Wongu sveikatos centras. Visos patalpos yra patogiai įsikūręs 8620 ir 8630 S. Rytų Ave, Las Vegas, Nevada, 89123; leidžianti studentams ir dėstytojams naudoti 110 autobusų linijos keliauti į miesteliu. Be to, Wongu suteikia maždaug 65 automobilių stovėjimo vietų studentams, dėstytojams ir darbuotojams.

Wongu universiteto Rytų medicina struktūrų buvo naujai renovuotas; ir ypač Wongu sveikatos centras, vienintelė dėstymo bendruomenė DB klinika Nevada, turi gražią meditacijos kambarys, pacientas ištaigingas žolelių ambulatorija, administracinės ir praktikuojantis biuruose, stažuotojas ištaigingas baras ir devynis profesionalius procedūrų kambariai. Kabinetai yra pilnai įrengtas su mokymo priemonėmis, įskaitant baltos lentos, diagramas, grafinis projektorius ir ekranus, anatomijos modeliai, ir kitų mokymo priemonių. Visi kabinetai yra: rašomieji stalai, kėdės, ir gydymo procedūrų stalus įrodymo. Naudojamas praktikumo klasių klasėje yra įrengta su 10 gydymo procedūrų stalus.

Vietos

  • Wongu University of Oriental Medicine 8620 S. Eastern Ave.,, 89123, Las Vegas

Klausimai