Keystone logo
Western University Faculty of Health Sciences Pažangios sveikatos priežiūros praktikos – viršutinių galūnių reabilitacijos magistras
Western University Faculty of Health Sciences

Pažangios sveikatos priežiūros praktikos – viršutinių galūnių reabilitacijos magistras

London, Kanada

1 Years

Anglų kalba

Dieninės

01 May 2024

Sep 2024

CAD 37 000 *

Nuotolinis mokymasis

* tarptautinis | vidaus: 14 000 CAD

Įvadas

Ši programa skirta praktikuojantiems darbo ir kineziterapeutams, ieškantiems aukštesnio lygio žinių ir įgūdžių viršutinių galūnių reabilitacijos srityje. Ši programa padeda jums ugdyti įgūdžius ir žinias, kad būtų galima teikti geresnę pacientų priežiūrą dėl viršutinių galūnių traumų ir būklių bei siekti pažangios akreditacijos ir pripažinimo nacionaliniu mastu ir tarptautiniu mastu. Idealūs kandidatai į programą yra:

  • Terapeutai, norintys įgyti pirminės patirties ir pasiruošti darbui viršutinių galūnių reabilitacijos srityje.
  • Patyrę terapeutai, siekiantys tobulinti savo praktiką viršutinių galūnių reabilitacijos srityje.
  • Tie, kurie turi tiesioginės praktikos viršutinių galūnių reabilitacijos srityje, norėtų pasiruošti sertifikuoto rankų terapeuto egzaminui.

Ši tarpprofesinė mokomoji patirtis, teikiama internetu, su tiesiogine klinikinio mentorystės patirtimi, padeda ugdyti klinikinius įgūdžius, tyrimų metodiką, žinių gilumą ir profesionalų elgesį, kad būtų galima įvertinti, kaip valdyti ir atstatyti sudėtingas viršutinių galūnių būklę. Šios unikalios programos mokymo programa susieta su sertifikuoto rankų terapeuto (CHT) egzaminu.

Priėmimai

Studijų programa

Programos rezultatas

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai