Keystone logo
© Western University
Western University Faculty of Health Sciences

Western University Faculty of Health Sciences

Western University Faculty of Health Sciences

Įvadas

Vakarų universiteto Sveikatos mokslų fakultetas siūlo įvairias bakalauro, magistrantūros, profesines ir internetines programas, skirtas padėti studentams pasiekti savo akademinius tikslus. Vakarų universitetas yra vienas žymiausių Kanados mokslinių tyrimų universitetų, patenkantis į 1% geriausių aukštojo mokslo institucijų visame pasaulyje, įsikūręs Londone, Ontarijuje, Kanadoje.

Mūsų įstaiga 2024 m. užima 114 vietą pasaulyje (QS), 50 geriausių pasaulio universitetų pagal absolventų užimtumo lygį, U15 narys Kanados universitetas ir 8 vieta pasaulyje pagal tvarumą. Atsižvelgdami į mūsų įsipareigojimą sukurti teisingą, įvairią ir įtraukią mokymosi aplinką mūsų fakultete, Western Health Sciences sveikina studentus iš viso pasaulio į Londoną / Ontariją. Western Health Sciences populiariausios magistrantūros programos; Fizinė terapija, darbo terapija ir pažangiosios sveikatos priežiūros praktika dabar laukia daugiau tarptautinių studentų.

Kineziterapija ir darbo terapija yra dvi populiariausių programų Kanadoje, kartu su mūsų naujomis ir unikaliomis internetinėmis magistrantūros programomis „Advanced Health Care Practice“, todėl studentams, norintiems klestėti sveikatos priežiūros srityje, galima rinktis iš daugybės magistrantūros studijų galimybių. Taikykite šiandien į Western Health Sciences magistrantūros programas Vakarų universiteto Sveikatos mokslų fakultetas siūlo įvairias bakalauro, magistrantūros, profesines ir internetines programas, skirtas padėti studentams pasiekti savo akademinius tikslus. Vakarų universitetas yra vienas žymiausių Kanados mokslinių tyrimų universitetų, patenkantis į 1% geriausių aukštojo mokslo institucijų visame pasaulyje, įsikūręs Londone, Ontarijuje, Kanadoje.

Mūsų įstaiga 2024 m. užima 114 vietą pasaulyje (QS), 50 geriausių pasaulio universitetų pagal absolventų užimtumo lygį, U15 narys Kanados universitetas ir 8 vieta pasaulyje pagal tvarumą. Atsižvelgdami į mūsų įsipareigojimą sukurti teisingą, įvairią ir įtraukią mokymosi aplinką mūsų fakultete, Western Health Sciences sveikina studentus iš viso pasaulio į Londoną / Ontariją. Western Health Sciences populiariausios magistrantūros programos; Fizinė terapija, darbo terapija ir pažangiosios sveikatos priežiūros praktika dabar laukia daugiau tarptautinių studentų.

Kineziterapija ir darbo terapija yra dvi populiariausių programų Kanadoje, kartu su mūsų naujomis ir unikaliomis internetinėmis magistrantūros programomis „Advanced Health Care Practice“, todėl studentams, norintiems klestėti sveikatos priežiūros srityje, galima rinktis iš daugybės magistrantūros studijų galimybių. Kreipkitės į Western Health Sciences magistrantūros programas šiandien, kad taptumėte fiziniu ar ergoterapeutu arba tobulintumėte mūsų unikalias internetines magistro programas kaip sveikatos priežiūros specialistas.

Misija ir vizija

Mūsų vizija

Būti pasaulio sveikatos mokslinių tyrimų ir švietimo lyderiu.

Mūsų misija

Vykdydami transformuojančius tyrimus ir švietimą išleisime novatoriškas idėjas ir galimybes, kurios įgalins gyventi sveikai visą gyvenimą.

Universiteto ypatybės

Universiteto sauga

Darbuotojų, dėstytojų ir studentų saugumas yra itin svarbus Vakarų. Nesvarbu, ar tai būtų specialioji konsteblio tarnyba, priešgaisrinė sauga, studentų greitojo reagavimo komanda ar Vakarų patrulis, „Western“ siūlo paslaugas, skirtas padėti miesteliui išlaikyti saugią vietą mokytis, dirbti ir žaisti.

Klubai ir asociacijos

Western turi daug įvairių klubų ir asociacijų, kurioms priklauso. Nesvarbu, ar norite prisijungti prie daugiau nei 9 500 kitų studentų viename iš 180 skirtingų universiteto miestelio klubų, ar esate „Western“ personalas ar dėstytojas, kiekvienas gali jausti ryšį.

Įvairovė

Įvairovė yra vienas iš Vakarų sėkmės raktų. Per daugelį metų miestelio bendruomenė sukūrė daugiau nei 60 klubų ir studentų grupių bei inicijavo užimtumo politiką ir paslaugas, kurios yra skirtos padėti skatinti ir palaikyti turtingą ir įtraukią Vakarų aplinką. Universitetas yra įsipareigojęs teikti kultūriniu požiūriu jautrias ir įtraukias paslaugas visiems studentams, dėstytojams ir darbuotojams, kartu apimdamas daugiakultūriškumą, kuris apibrėžia mūsų miestelio kūną.

Šeimos parama

Vakarai didžiuojasi, kad remia mūsų universiteto bendruomenės narius, kurie turi šeimas. Esame įsipareigoję suteikti apgyvendinimą, kaip nurodyta Ontarijo žmogaus teisių kodekse. Šiame puslapyje pateikiami keli konkrečiai šeimai skirti ištekliai, prieinami visame miestelyje asmenims, kuriems reikia pasirūpinti savo šeimos poreikiais.

Maistas ir maitinimas

„Western“ miestelyje yra daug vietų atsipalaiduoti ir pavalgyti. 12 skirtingų pastatų yra 28 Campus Eateries, įskaitant 22 kavines, kuriose yra populiarių nacionalinių java prekių ženklų. Nesvarbu, ar ieškote ko nors greito pakeliui į klasę, ar formalios atmosferos, kad nusivežtumėte kolegą verslo pietų, Western rasite kokybiškas maitinimo paslaugas.

Transportas ir Parkavimas

Keliauti po miestelį paprasta, tačiau darbuotojai, studentai, dėstytojai ir lankytojai visada ieško daugiau informacijos apie šią svarbią paslaugą. Šiame puslapyje galite gauti prieigą prie miestelio automobilių stovėjimo aikštelės, informacijos apie leidimus statyti automobilius ir net sužinoti, kaip prireikus sumokėti baudas už stovėjimą.

  Priėmimai

  Paprastai tai yra informacija, kurią naudojame vertindami jūsų paraišką:

  • Jūsų bendri rezultatai pagal naujausią mokymo programą
  • Kaip sekasi jūsų programai reikalinguose kursuose
  • Bet kokios neprivalomos arba privalomos papildomos formos
  • Jūsų anglų kalbos mokėjimo lygis

  Kaip veikia procesas

  Paprastai tai yra veiksmai, kuriuos atliksite norėdami kreiptis į Western:

  • Susiaurinkite savo programų pasirinkimą
  • Pateikite savo paraišką OUAC
  • Sukurkite savo Studentų centro paskyrą
  • Kalendoriuje pasižymėkite visus terminus
  • Pateikite pažymius
  • Pateikite papildomas formas
  • Palaukite, kol gausite sprendimą dėl priėmimo

  Tarptautinio bakalaureato reikalavimai

  Jums reikės:

  • Pilnas IB diplomas, įskaitant:
   • Žinių teorija ir išplėstinė esė
   • Išlaikyti bent šešis dalykus (trys aukštesnio lygio)
   • Mažiausias bendras įvertinimas 27 (įskaitant išplėstinį rašinį ir TOK)
   • Jokiame kurse ne mažiau nei 4 balai
   • Jūsų programai reikalingi kursai

  Kaip taikyti

  Programos prieiga

  Norint pasiekti Vakarų universiteto absolventų programą, reikia vieno iš dviejų kredencialų rinkinių:

  1 variantas: niekada anksčiau nebuvo taikytas Western?

  Jei niekada anksčiau nesikreipėte į Vakarų universitetą, jums reikės laikinos Vakarų pareiškėjo paskyros. Laikiną Vakarų pareiškėjo paskyrą (prisijungimo vardą, slaptažodį) galima sukurti pradiniame programos puslapyje. Spustelėkite mygtuką Sukurti paskyrą ir įveskite reikiamą informaciją.

  2 variantas: anksčiau taikytas Western?

  Jei anksčiau kreipėtės į Western, jums buvo suteiktas Western Student Identity (prisijungimo vardas, slaptažodis). Galite naudoti aktyvią Vakarų studentų tapatybę, kad prisijungtumėte prie Studentų centro ir sukurtumėte naują Vakarų universiteto absolventų programą. Jei jums reikia iš naujo suaktyvinti Vakarų studentų tapatybę, atlikite veiksmus, nurodytus Studentų centro pagrindiniame puslapyje.

  Priėmimo sąlygos

  Žemiau pateikiami minimalūs priėmimo reikalavimai, kuriuos nustato Magistrantūros ir doktorantūros studijų mokykla. Peržiūrėkite šią informaciją, kad įsitikintumėte, jog esate pasirengęs su žiniomis, kurių reikia norint sėkmingai mokytis.

  Būtinai apsilankykite konkrečioms programoms skirtose svetainėse, į kurias norite kreiptis, nes kiekvienai absolventų programai gali būti taikomi specialūs priėmimo reikalavimai, įskaitant didesnius vidurkius nei minimalus.

  Magistro programos

  Pareiškėjai turi turėti ketverių metų laipsnį iš akredituoto universiteto. Magistrantūros ir doktorantūros studijų mokyklai reikalingas bent 70% vidurkis per pastaruosius dvejus bakalauro studijų metus. Remiantis disciplinos ar profesijos standartais, gali būti svarstomos lygiavertės kvalifikacijos.

  Doktorantūros programos

  Pareiškėjai turi turėti universiteto, kolegijos ar instituto magistro laipsnį arba lygiavertį laipsnį ir pateikti mokslinių tyrimų potencialo įrodymus. Magistrantūros ir podoktorantūros studijų mokyklai reikalingas ne mažesnis kaip 70% magistro laipsnio vidurkis, kurį nustato Magistrantūros ir podoktorantūros studijų mokykla.

  Anglų kalbos mokėjimas

  Kandidatai, kurių gimtoji kalba nėra anglų, turi pateikti įrodymus, kad jie moka vartoti anglų kalbą patenkinamais* pasiekimais per pastaruosius dvejus metus vienu iš šių dalykų:

  • Anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas (TOEFL). Mažiausias priimtinas balas yra 86, o individualus balas nėra mažesnis nei 20 už internetinę versiją arba 550 už popierinę ir pieštuko versiją, nors kai kurioms programoms reikalingas didesnis minimalus balas. [Vakarų TOEFL ID yra 0984].
  • Tarptautinė anglų kalbos testavimo tarnyba (IELTS). Minimalus priimtinas balas yra 6,5 iš 9. IELTS siūloma šešiuose testų centruose JAV ir trijuose Kanadoje.
  • Duolingo anglų kalbos testas. Pareiškėjai turi surinkti ne mažiau kaip 115 balų.
  • Kanados akademinis anglų kalbos vertinimas (CAEL Assessment). Minimalus priimtinas balas yra 60. CAEL Assessment siūlomas keliose pasaulio šalyse ir Kanadoje.
  • Vakarų anglų kalbos centras. Reikalavimas – sėkmingai baigti aukšto pažengusio lygio lygį.
  • Fanshawe koledžo ESL programa. Reikalavimas yra baigti 10 lygį, anglų kalbos akademiniais tikslais, su ne mažiau kaip 80% visų komponentų.

  „Western“ programose gali būti reikalaujama aukštesnio minimalaus balo nei išvardyti aukščiau arba gali nepriimti visų pirmiau minėtų testų ar kalbų programų; dėl informacijos kreipkitės tiesiogiai į studijų programą.

  Studentai, kurie turi pateikti anglų kalbos mokėjimo įrodymus, turi patys susitarti, kad parašytų TOEFL, IELTS arba CAEL, o oficialius rezultatus testavimo agentūra atsiųstų tiesiai į magistrantūros ir doktorantūros studijų mokyklą. Tie, kurie baigė Fanshawe koledžo ESL programą, turi pateikti oficialų baigimo įrodymą.

  Stipendijos ir finansavimas

  Valstybės paskolos ir dotacijos

  Paskolos

  Paskola yra finansinė parama, kurią grąžinate dalimis po studijų. Peržiūrėkite šias paskolas, jei:

  • Gyvenimas Ontarijuje
  • Iš kitos Kanados provincijos
  • Neakivaizdinės studijos
  • Išeina į mainus
  • Reikia papildomos paramos dėl negalios, vaiko priežiūros ar mažų šeimos pajamų

  Ontarijo „Mokykitės ir pasilikkite“ Grantas

  Jums nereikia grąžinti dotacijos, jei atitinkate sąlygas. „Ontario Learn and Stay Grant“ suteikia finansavimą „Western“ slaugos studentams, jei jie įsipareigoja tam tikrą laikotarpį po studijų baigimo dirbti Londono regione. Dotacija padengs jūsų mokslą, vadovėlius ir kitas mokymosi išlaidas.

  Stipendijos – tai apdovanojimai už akademinius ar kitus pasiekimus. Pavyzdžiui:

  • Vakarų priėmimo stipendijų programa - remiantis jūsų vidurinės mokyklos vidurkiu. Į tai automatiškai atsižvelgiama.
   • „Western“ priėmimo stipendija juodaodžiams ir čiabuviams studentams – remiantis jūsų vidurinės mokyklos vidurkiu. Į jus automatiškai atsižvelgiama, bet pirmiausia turėsite save identifikuoti kaip juodaodį arba vietinį.
   • Nacionalinė stipendijų programa – už visapusišką meistriškumą. Gaukite iki 72 000 USD!
   • Penkios 50 000 USD vertės Jameso Jenkinso prezidento įėjimo stipendijos juodaodžiams studentams.
   • Viena 80 000 USD vertės Neen Hodgins nacionalinė įėjimo stipendija meno ir humanitarinių mokslų studentams.
   • Schulich lyderio stipendijos – iki 100 000 USD mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos (STEM) dalykams studijuoti.
   • Menų ir humanitarinių mokslų fakulteto stojamosios stipendijos – automatinė 2000 USD arba 2500 USD stipendija, priklausomai nuo jūsų priėmimo vidurkio.

  Stipendijos ir darbo studijos

  Stipendijos ir darbo studijų programos papildo finansavimą studentams, kuriems reikia finansinių poreikių.

  Stipendija: finansinė parama, kurios negrąžinsi, kaip ir stipendija. Išskyrus atvejus, kai stipendijos yra visiškai pagrįstos finansiniais poreikiais. Jūs kreipiatės dėl jų.

  Darbo studijos: ne jūsų vidutinis darbas ne visą darbo dieną. Tai yra konkretūs ne visą darbo dieną dirbantys darbai miestelyje, siūlantys lankstumą studijuojant.

  Studentų priėmimo už provincijos ribų stipendija

  Jei atvykstate į Vakarus iš kitos provincijos, galite gauti 3000 USD savo studijoms finansuoti. Jei esate iš Kvebeko, galite gauti mažiausiai 4000 USD. Priėmimo stipendijos paraiška.

  Reitingai

  • Vakarų reitingai yra 114 iš beveik 1500 universitetų visame pasaulyje. Remiantis 2024 m. QS pasaulio universitetų reitingais
  • Vakarų 10 geriausių iš 1705 universitetų pasauliniuose tvarumo reitinguose
  • Western pripažintas vienu iš 20 geriausių pasaulio universitetų naujuose pasauliniuose tvarumo reitinguose
  • Vakarų tarnauja tvarumui gyventi
  • „Western“ pakilo į viršų QS pasaulio universitetų reitinge

  Vietos

  • London

   Richmond Street, 1151, N6A 3K7, London

   • London

    Richmond Street, 1151, N6A 5B9, London

    Klausimai