Keystone logo
West Georgia Technical College

West Georgia Technical College

West Georgia Technical College

Įvadas

West Georgia Technical College tarnauja augantiems Carroll, Coweta, Douglas, Haralson, Heard, Meriwether ir Troup apskričių poreikiams. Kolegija siekia suteikti puikias švietimo galimybes savo paslaugų bendruomenėse ir tapti lyderiu plėtojant šių švietimo išteklių ir verslo bei pramonės partnerystę.

Būdamas Džordžijos technikos koledžo sistemos nariu, West Georgia Technical College yra įsipareigojęs teikti kompetenciją tiek fizinėse patalpose, skirtose besimokančiajam, tiek kvalifikuotiems dėstytojams, pasirengusiems dirbti su studentais. Mes tikime dėstytojų ir studentų, besidalijančių atsakomybe už mokymąsi, partneryste.

West Georgia Technical College ir toliau daro tiesioginį poveikį ekonominei šios srities plėtrai, suteikdamas kvalifikuotą darbo jėgą naujiems ir esamiems darbdaviams. West Georgia Technical College plėsdamas įvairiausių pažymėjimų, diplomų ir mokslo laipsnių pasiūlą, siekia organizuoti asmenų mokymą ir perkvalifikavimą, naujų technologijų perdavimą verslui ir pramonės šakoms bei bendruomenės paramos paslaugas.

Vietos

  • Carrollton

    Newnan Road,997, 30116, Carrollton

    Klausimai