Keystone logo

Warsaw Film School

A logo

Įvadas

Warsaw Film School - 15 metų kino ir inovacijų srityje

Warsaw Film School “ 2004 m. Įkūrė lenkų kino režisierius, prodiuseris ir scenaristas Maciejus Slesickis bei vienas populiariausių šalies aktorių Boguslavas Linda - paskutinio Andrzejaus Wajda filmo „Afterimage“ herojus.

Akademija yra unikali kino institucija, viena iš trijų šalyje, suteikusi bakalauro diplomus, ir vienintelė meno mokykla, kuriai vadovauja Kultūros ministerija, turinti tarptautines bakalauro studijas anglų kalba.

Įsikūręs Lenkijos sostinėje, Warsaw Film School yra kino švietimo centro, kuriame taip pat yra kino pagrindu sukurta vidurinė mokykla, vidurinė mokykla, profesinė kolegija, kino teatras „Kino Elektronik“ ir prodiuserių įmonė, centras.

Warsaw Film School dėstytojai, tokie kaip šalininkas Krzysztofas Zanussi ir Akademijos apdovanojimams nominuotas Bartoszas Konopka, yra vieni iš labiausiai pripažintų Lenkijos ir tarptautinių filmų kūrėjų, kino ir naujosios žiniasklaidos sričių specialistai. 2010 m. Warsaw Film School persikėlė į visiškai naują miestelį, kurio talpa yra 2600 kv. M., Jame yra erdvės filmams ir fotografijoms, tamsūs kambariai, postprodukcijos patalpos ir aukščiausios klasės garso studija.

Mūsų absolventė Dorota Kobiela buvo nominuota „Oskarui 2018“ už „Loving Vincent“. Tai buvo antroji „Oskaro“ nominacija, kuria mūsų mokyklos absolventai gali didžiuotis. Pirmasis 2015 metais buvo įteiktas Tomaszui Śliwińskiui už dokumentinę trumpą temą „Mūsų prakeikimas“.

Warsaw Film School yra Lenkijos, šalies, kuri per metus sukuria apie 60 vaidybinių filmų ir dalyvauja 20–30 tarptautinių bendros gamybos projektų, širdyje. Esame dinamiškai besivystančios audiovizualinės rinkos viduryje, turėdami tvirtas kino tradicijas ir nuoširdžiai prisirišę prie kino kaip asmeninės ir politinės išraiškos būdo.

Warsaw Film School organizuoja įvairius edukacinius, meninius ir profesinius renginius, įskaitant „Script Fiesta“ - vienintelį Europoje visiškai atvirą festivalį, skirtą rašymo ekranui menui. Kiekvienais metais šimtai profesionalų renkasi į meistriškumo kursus, seminarus, stovyklas ir socialinius renginius. Ypatingų svečių sąraše yra Joe Eszterhas, Pilar Alessandra, Linda Aronson, Jane Campion ir „Sundance 2016“ nugalėtoja iš Izraelio - Elite Zexer.

Vietos

  • Warsaw Film School 7 gen. Zajączka st., 01-518, Warsaw

Klausimai