Keystone logo
Vrije Universiteit Brussel

Vrije Universiteit Brussel

Vrije Universiteit Brussel

Įvadas

Vienas iš geriausių Europos universitetų įvertintas Vrije Universiteit Brussel ( VUB ) sujungia apdovanojimus pelniusius mokslinius tyrimus ir daugybę studijų programų su remiančia atvirų durų politika. Briuselis – vienas įdomiausių Europos miestų. Beveik 200 metų patirtis ir istorija jūsų laukia žaliuosiuose miesto miesteliuose.

Jaunas universitetas, turintis nusistovėjusias tradicijas

Vienintelis žodis „vrije“ Vrije Universiteit Brussel reiškia „nemokamas“ ir tikrai pasako viską, ką reikia žinoti apie mūsų universiteto siekius: mokslinių tyrimų ir mąstymo skatinimą be dogmų ir išankstinių nuostatų. Nes studijuoti VUB atviroje tolerancijos ir įvairovės atmosferoje reiškia tapti nepriklausomu ir kritiškai mąstančiu asmeniu, galinčiu susidoroti su mūsų greitai besikeičiančiu pasauliu.

Universitetas pačioje Europos širdyje

VUB siūlo studentams daugiau nei tik puikią edukacinę patirtį. Briuselis, Europos širdis ir Belgijos sostinė, yra atviras kvietimas tyrinėti tikrai tarptautinį miestą. Briuselis yra tarptautinės politikos ir verslo centras. Pagrindinės politinės ES institucijos yra įsikūrusios Briuselyje ir siūlo įvairias karjeros galimybes.

Lankstumas – pasirinkimas – nurodymai

Aštuoniuose VUB fakultetuose studentai gali pasirinkti studijuoti ir tyrinėti ne tik savo discipliną. VUB siūlo visą spektrą bakalauro ir magistro kursų, daugelis kurių dėstomi anglų kalba. Pagrindinė šio kursų koncepcija yra lankstumas. Didžiųjų ir antraeilių studijų sistema suteikia galimybę studentams planuoti studijas taip, kad jie geriausiai atitiktų jų interesus. Kai kurie kursai yra skirti vakariniams užsiėmimams, todėl tinka tiek studentams, tiek profesionalams.

Buvimas vidutinio dydžio universitetu turi savo privalumų. Visų pirma, tai leidžia dažnai asmeninius kontaktus tarp studentų, dėstytojų ir mokytojų padėjėjų. Studentams suteikiama galimybė užduoti klausimus tiesiogiai savo dėstytojams tiek klasėje, tiek už jos ribų. Tai yra tikros tiesioginio kontakto kultūros dalis, kuri yra gerai įtvirtinta universitete. Be to, studentai yra labai skatinami bendrauti vieni su kitais atliekant grupines užduotis pagal mokymo programą ir įvairią popamokinę veiklą. Todėl VUB absolventai yra puikūs kritiškai mąstytojai ir komunikabilūs asmenys, galintys užmegzti ryšius ir nepaprastai gerai veikti visuomenėje.

Visos studijų programos, kurias siūlo VUB , yra akredituotos Nyderlandų ir Flandrijos akreditavimo organizacijos (NVAO), užtikrinant, kad jos atitiktų iš anksto nustatytus kokybės standartus.

Ar norite sužinoti daugiau apie mūsų anglų kalba dėstomas programas? Prisijunkite prie mūsų internetinių informacinių sesijų! Daugiau informacijos www. VUB .be/en/online-info-sessions

Internacionalizacijos strategija

Internacionalizavimas yra vienas iš svarbiausių VUB strateginio plano prioritetų. VUB pritraukia gerai pasirengusius, motyvuotus tarptautinius studentus ir dėstytojus, siūlydama patrauklų tarptautinį ir anglų kalba dėstomo mokymo aplanką.

VUB deda visas pastangas, kad sukurtų tvirtą partnerystę su akademiniais institutais, tiek regioninėmis, tiek pasaulinėmis organizacijomis, pramone, politikos formuotojais ir vyriausybėmis.

Priėmimai

Bendrieji paraiškų pateikimo terminai

 • Iki balandžio 1 d .: ne EEE piliečiams (įskaitant JK studentus).
 • Iki rugsėjo 1 d .: EEE piliečiams / ne EEE piliečiams, gyvenantiems Belgijoje, turintiems galiojantį leidimą gyventi.

Atminkite, kad jūsų paraiškoje turi būti pateikta dauguma reikalingų dokumentų iki atitinkamų terminų. Vieninteliai dokumentai, kuriuos galite pateikti vėliau, yra jūsų diplomas (jei esate paskutinio kurso studentas, anglų kalbos mokėjimo įrodymas ir APS pažymėjimas (jei taikoma).

Paraiškos mokestis

Atminkite, kad turėdami ne belgišką diplomą turėsite sumokėti 50 eurų paraiškos mokestį. Atsiųsime jums el. Laišką su mokėjimo nurodymais dėl banko pervedimo, kai turėsite sumokėti šį mokestį. Paraiškos mokestis negrąžinamas, tačiau bus išskaitytas iš jūsų studijų mokesčių, jei būsite priimtas ir užsiregistruosite.

Kai jūsų paprašys sumokėti paraiškos mokestį, atminkite, kad negalime apdoroti jūsų paraiškos, kol mokėjimas nebus pervestas į mūsų sąskaitą.

Kalbos reikalavimai

Būsimieji studentai gali įrodyti pakankamą anglų kalbos mokėjimą kaip kalbos mokymą pagal vieną iš šių kriterijų:

 1. turėti vidurinio ar aukštojo mokslo diplomą, kuriame dėstoma anglų kalba;
 2. sėkmingai išlaikęs vieną iš šių kalbos mokėjimo testų, atitinkančių Bendrąją Europos orientacinę sistemą ir minimalų B2 lygį:

 1. ·TOEFL iBT (arba specialus namų leidimas) su min. lygis: 79;
 2. ·IELTS (arba IELTS indikatorius) su min. bendras lygis: 6,5;
 3. ·ITACE su min. lygis: B2;
 4. ·Kembridžo anglų kvalifikacinė skalė su min. lygis: 170;

Sertifikatai ir kiti kalbos testų įrodymai negali būti pirmiau užregistruoti daugiau nei penkerius metus.

Akademiniai reikalavimai ir reikalingi dokumentai

Visą informaciją rasite puslapyje „Kaip kreiptis“

Reikalavimai vizoms

Vizų reikalavimus daugiausia lemia 3 veiksniai:

 • Kiek laiko asmuo bus Belgijoje (daugiau ar mažiau nei 90 dienų)
 • Pareiškėjo pilietybė, EEE arba ne EEE
 • Viešnagės tikslas (studijos, darbas, šeimos susijungimas ir kt.)

Atsižvelgiant į pareiškėjo profilį, kai kuriuos formalumus gali tekti atlikti kilmės šalyje (viza), o Belgijoje vieną kartą reikės atlikti keletą administracinių veiksmų (asmens tapatybės kortelė).

Briuselį sudaro 19 skirtingų komunų, turinčių savo merą, miesto tarybą ir vietos administracijos biurus. Priklausomai nuo to, kur žmonės gyvens, procedūros ir reikalaujami dokumentai skirsis. Rekomenduojama su savimi turėti visų vizos procedūrai pateiktų dokumentų kopijas.

Stipendijos ir finansavimas

MinimumasGalutinis paraiškų davimo terminas
Erasmus Mundus Scholarships 4CITIES USD
Master Mind USD
Erasmus+ KA1 - incoming USD
PRONABEC USD
China Scholarship Council USD
ICP Master USD
VUB Scholarships for Master of Science in Photonics Engineering USD

Vietos

 • Pleinlaan 2

Klausimai