Keystone logo
Vet Tech Institute

Vet Tech Institute

Vet Tech Institute

Įvadas

Vet Tech Institute siūlo 18 mėnesių programą studentams, norintiems įgyti pagrindinių įgūdžių pasiruošti patekti į veterinarijos priežiūros sritį. Mokymo programa, patalpos, veislynas vietoje, kohortos instrukcijos ir patyrę dėstytojai yra skirti studentų sėkmei.

Mokymo programos rengimas sukuria žinias ir įgūdžius, kad galėtų pradėti veterinaro techniko karjerą, atlikdamas specialias instrukcijas ir įgūdžių praktikos seką. Kurso turinys apima platų temų spektrą ir atitinka AVMA Veterinarijos technikų mokymo ir veiklos komiteto (CVTEA) standartus.

Mokymo programoje labai svarbu, kad visos programos metu būtų dirbama kartu su gyvūnais. Mokymosi įstaigose yra gerai įrengtos laboratorijos, chirurgijos komplektai, gyvūnams tinkamos klasės, radiografijos komplektai ir veislynai.

Mūsų dėstytojai dalijasi aistra gyvūnams ir mokymui, ir jie įgyja savo pramonės patirtį klasėje. Konkrečios programos dėstytojai ir bendraamžių grupė, orientuota į tą patį tikslą, suteikia tikslinę aplinką jūsų mokymams.

Veterinarijos specialistai arba veterinarai yra svarbi gyvūnų sveikatos priežiūros komandos dalis. Jie gali paremti veterinarijos gydytoją taip pat, kaip ir visa medicinos komanda - gydytoją žmogų. Taigi veterinaras gali būti skirtingu metu, pavyzdžiui, slaugytoja, laboratorijos technikė, chirurgijos padėjėja, radiologijos technikė, dantų higienistė, vaistinės technikė, pacientų auklėtoja ir net dietologė!

Mokymo programoje daugiausia dėmesio skiriama veterinarinei kačių ir šunų priežiūrai, tačiau ji taip pat apima egzotiką, laboratorinius gyvūnus ir ūkio gyvūnus. Užsiėmimai suteikia daug praktinių instrukcijų. 8 savaites praleisite eksternu, kad praktikuotumėte tai, ko išmokote ir užmezgėte pramonės kontaktus!

Daugelis 18 mėnesių programos kursų tiesiogiai paruošia jus sėkmingos veterinarijos techniko karjeros įrankiais.

Vietos

 • Houston

  Southwest Freeway,4669, 77027, Houston

  • Pittsburgh

   7th Street,125, 15222, Pittsburgh

   • Indianapolis

    Shadeland Station,7205, 46256, Indianapolis

    Klausimai