Keystone logo
Utrecht University Sveikatos ir aplinkos magistras
Utrecht University

Sveikatos ir aplinkos magistras

Utrecht, Olandija

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 2 209 / per year *

Stovykloje

* Olandijos ir kitų ES/EEE studentų įstatyminis mokestis, dieninis 2022-2023 m. Ne ES / EEE studentų institucinis mokestis 2022–2023 m.: 20 750 EUR

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Sveikata ir aplinka neabejotinai yra glaudžiai susiję. Pasaulinės tendencijos, tokios kaip klimato kaita, cheminė tarša, biologinės įvairovės nykimas, urbanizacija ir miškų naikinimas, kelia didžiulius iššūkius visai visuomenei. Šie iššūkiai bendri yra tai, kad jie kelia rimtą grėsmę žmonių, veterinarijos, laukinės gamtos ir ekosistemų sveikatai. Ar esate pasirengęs spręsti šiuos pasaulinius iššūkius šioje tarpdisciplininėje magistrantūros programoje?

Kelių disciplinų integracija

Šios magistro programos metu pirmiausia sužinosite apie atskirų sveikatos ir aplinkos disciplinų pagrindus ir, dar svarbiau, apie šių disciplinų integravimo pridėtinę vertę. Po šios įžangos turėsite galimybę pasirinkti vieną iš šių trijų išsamių takelių: toksikologijos, aplinkos epidemiologijos ir poveikio mokslas arba viena sveikata. Taip būsite pasiruošę tolesniems tyrimų projektams. Nesvarbu, ar esate motyvuotas tapti tyrėju ar profesionalu žmonių, gyvūnų ir aplinkos sąsajoje, ši magistro programa puikiai tiks.

Kodėl turėtumėte studijuoti sveikatą ir aplinką Utrecht University

  • Tai unikalus tarpdisciplininis toksikologijos, aplinkos epidemiologijos, poveikio mokslo ir vienos sveikatos derinys;
  • Jame nagrinėjamas teigiamas ir neigiamas cheminių, fizinių ir infekcinių bei neinfekcinių biologinių veiksnių poveikis žmonių, gyvūnų ir aplinkos sveikatai;
  • Tai moko jus tarpdisciplininio požiūrio į sudėtingas problemas;
  • Tai suteikia galimybę bendradarbiauti su partneriais vykdant novatoriškus mokslinių tyrimų projektus, leidžiančius atlikti praktiką prestižinėse partnerių institucijose ir vykdyti praktinius tyrimų projektus žinomose tyrimų grupėse;
  • Jis sujungia tarpdisciplinines žinias ir žinias ir patirtį iš pirmaujančių Utrechto aukštosios gamtos mokslų mokyklos akademinių fakultetų, tokių kaip veterinarinė medicina (3 QS dalykų reitinge), biologijos mokslai (# 54 pagal QS dalykų reitingą) ir medicina (# 62 pagal QS dalykų reitingą). ).

Kodėl Utrechte

Mes siūlome sveikatos ir aplinkos magistro programą, kuri yra unikali savo tarpdisciplininiu požiūriu. Pirmaujantys toksikologijos, epidemiologijos ir vienos sveikatos principo ekspertai dalijasi su jumis savo žiniomis ir patirtimi. Būsite skatinami pasiekti šių disciplinų sinergiją. Be to, 80% programos yra orientuota į mokslinius tyrimus, suteikiant jums galimybę savarankiškai dirbti iki dviejų mokslinių tyrimų projektų. Šie projektai suteiks jums vertingos patirties dirbant tarptautiniu mastu susietoje tyrimų grupėje. Būsite skatinami ir remiami naudojantis šiuo tarptautiniu tinklu ieškant stažuočių – ar būsimų pozicijų – prestižiniuose tyrimų institutuose, vyriausybiniuose institutuose ir įmonėse visame pasaulyje.

Gyvybės mokslų aukštoji mokykla

Gyvybės mokslai yra viena iš keturių strateginių Utrecht University temų ir organizuojama Graduate School of Life Sciences (GSLS). GSLS, bendradarbiaujant su UMC Utrecht, vienija Mokslo, Medicinos ir Veterinarijos fakultetų mokslinių tyrimų patirtį ir patalpas. Moksliniai tyrimai GSLS yra labai tarpdisciplininiai, nes moksliniai proveržiai vyksta ten, kur sąveikauja fizika, medicina, chemija ir biologija.

Pristatome gyvybės mokslus

Kasmet visi nauji Gyvybės mokslų aukštosios mokyklos magistrantai savo mokslo metus pradeda privaloma įvadine savaite. Gyvosios gamtos mokslų (ILS) pristatymas yra Gyvosios gamtos mokslų akademijos kurso dalis ir apima akademinio išsilavinimo aspektus, įskaitant mokslo vientisumą, karjeros plėtrą ir valorizaciją bei pramonę.

UMC Utrechtas

Studentai gali tęsti savo magistro programą UMC Utrechte, viename didžiausių akademinių medicinos centrų Nyderlanduose. UMC Utrecht daugiausia dėmesio skiria kelioms sritims; atrinktus studentus moko vieni geriausių tyrėjų šiose tyrimų srityse. Studentai turi daug galimybių stažuotis tiek UMC Utrechte, tiek užsienyje pas mūsų tarptautinius partnerius. Jie taip pat turi prieigą prie didelės mokslinių tyrimų infrastruktūros ir pagrindinių sričių mokslinių tyrimų tinklo.

Pasaulio lygio universitetas

Pasirinkus Utrecht University , reikia pasirinkti vieną geriausių šalies universitetų. Keli žinomi tarptautiniai reitingai yra Utrecht University tarp 100 geriausių pasaulio universitetų. Mokymo aplinka Utrecht University yra tarptautinė: pusė Utrechto magistrantūros programų dėstoma anglų kalba. Esamas ir buvęs Utrecht University akademinis personalas yra dvylika Nobelio premijos laureatų.

Utrechto miestas

Universitetas yra Utrechte, gyvame studentų mieste, esančiame Nyderlandų širdyje. Jis laikomas „vartais į Europą“. Įkvepiantis miestas, ugdantis talentus ir kūrybiškumą.

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Priėmimai

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai