Keystone logo
Utrecht University

Utrecht University

Utrecht University

Įvadas

Utrecht University

Įkurtas 1636 m., „ Utrecht University yra gerbiamas tarptautinis mokslinių tyrimų universitetas, nuolat užimantis pirmąją vietą Nyderlanduose, 14 -as kontinentinėje Europoje ir 100 geriausių tarptautinių reitingų pasaulyje, taip pat žinomos Europos mokslinių tyrimų universitetų lygos narys.

Inovatyvi ir tarptautiniu mastu orientuota akademinė bendruomenė

Prisijungę prie „ Utrecht University kaip studentai tapsite novatoriškos ir tarptautiniu mastu orientuotos akademinės bendruomenės, kuri iškėlė ne mažiau kaip 12 Nobelio premijos laureatų, dalimi, kuri užsiima pažangiausiu ir daugiadisciplininiu mokymu ir tyrimais. Į Utrechto mokslininkus, kurie įnešė puikų indėlį į visuomenę, yra Nobelio premijos laureatė Christiaan Eijkman, viena iš vitaminų atradėjų; neurofarmakologas Davidas de Wiedas, pelnęs nacionalinį ir tarptautinį pripažinimą už atradimą, kad neuropeptidai (maži baltymai) kontroliuoja smegenų veiklą ir elgesį; ir naujausias Nobelio premijos laureatas Gerard'as Hooftas, žymus mokslininkas teorinės fizikos srityje. Tarp jų taip pat yra pirmoji profesorė Nyderlanduose Johanna Westerdijk.

Asmeninis ir interaktyvus mokymas

„ Utrecht University patirs kokybiško ugdymo modelį, kuris reiškia asmeninį ir interaktyvų mokymą, pagrįstą kritinėmis apmąstymais ir diskusijomis, lankstumu ir studentų pasirinkimo lygiu, taip pat nuolatinį profesinį tobulėjimą dėstytojams.

Studentai ir programos

Utrecht University skaičiuoja per 30 000 studentų iš 118 šalių. Galite rinktis iš 10 anglų kalbos dėstomų bakalauro programų ir beveik 100 anglų kalbos dėstomų magistrantūros studijų programų-plačiausios anglų kalbos magistrantūros studijų programų Nyderlanduose. Bakalauro programos yra 3 metų programos, į kurias įgyjamas menų bakalauro (BA) arba mokslų bakalauro (BSc) laipsnis. Magistro programa Utrecht University yra vienerių ar dvejų metų programa, į kurią įgyjamas mokslo laipsnis (MSc), menų laipsnis (MA) arba teisės laipsnis (LLM). Be magistro programos, galite dalyvauti jaunųjų novatorių programoje: atrankinis 15 ECTS apdovanojimų kursas absolventų lygmenyje.

Profesinė sritis

Ryšys su profesine sritimi nuosekliai įtvirtintas UU magistrantūros studijų programose. Karjeros paslaugų centras padės jums pereiti į Nyderlandų ar tarptautinę magistrantūros darbo rinką.

Universiteto ypatybės

5 populiariausios gyvenimo vietos

Nyderlanduose plačiai kalbama anglų kalba. Utrechtas yra gražus viduramžių miestas, Nyderlandų centre. Iki Amsterdamo ir Schipholio oro uosto nuvažiuosite greičiau nei per pusvalandį, o traukiniais lengvai pasieksite visą Europą. „BBC Travel“ ne veltui įtraukė Utrechtą į „5 laimingiausių vietų, kur gyventi“, sąrašą.

  Priėmimai

  Kaip taikyti?

  Mūsų paraiškų teikimo procesas vyksta internetu. Norėdami gauti daugiau informacijos apie paraiškų teikimo procesą, apsilankykite mūsų svetainėje.

  Vietos

  • Utrecht

   Domplein,29, 3512 JE, Utrecht

   Klausimai