Keystone logo
University of Tartu

University of Tartu

University of Tartu

Įvadas

1632 m. įkurtas UT yra vienintelis klasikinis universitetas Estijoje. UT studijuoja daugiau nei 14 000 studentų (iš jų 1600 užsienio studentų), dirba 3800 darbuotojų (iš jų 1800 akademinių darbuotojų (190 profesorių)). Siekdamas remti ir ugdyti savo studentų ir akademinio personalo profesinę kompetenciją, universitetas turi 80 universitetų partnerių 31 šalyje.

UT apima 4 fakultetai ir 4 kolegijos. Didžioji UT dalis įsikūrusi Tartu, antrame pagal dydį Estijos mieste, tačiau kolegijos yra Pärnu, Viljandi ir Narvoje. Tartu mieste gyvena 100 000 gyventojų, penktadalis jo gyventojų yra studentai.

Tartu yra gyvas studentų miestas. Kiekvieni mokslo metai čia prasideda pirmakursių dienomis, o svarbiausi kiekvieno semestro renginiai yra pavasario ir rudens studentų dienos - savaitę trunkantis renginių festivalis, skirtas specialiai studentams. UT veikia daugybė studentų klubų ir asociacijų - nuo profesinių organizacijų iki neformalių grupių. Užsienio studentams pagrindinė organizacija, skirianti dėmesį tarptautinių studentų gerovei, yra ESN Tartu.

UT siūlo studentams platų programų ir unikalių disciplinų pasirinkimą. UT taip pat dalyvauja keliose "Erasmus Mundus" ir kitose jungtinėse magistrantūros programose, vykdomose bendradarbiaujant su pirmaujančiais pasaulio universitetais. UT, organizuodama dėstymą ir bakalauro ir magistro (3+2) studijų modulių sistemą, vadovaujasi Bolonijos procesu. Doktorantūros studijų trukmė - 4 metai. Akademiniai metai prasideda kiekvienų metų rugsėjo pradžioje.

Reitingai

University of Tartu ( UT ) yra pirmaujantis Estijos tyrimų ir mokymo centras. Tai vienintelis universitetas Baltijos šalyse, patenkantis į 1,2% geriausių pasaulio universitetų (QS World University Rankings 2021).

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

 • Tartu

  Ülikooli 18

  • Tallinn

   Kaarli pst 3 -- 202-203, 10119, Tallinn

   • Pärnu

    Ringi 35, 80012, Pärnu

    • Viljandi

     Posti 1, Viljandi, 71004 Viljandi maakond, Estonia, 71004, Viljandi

     • Narva

      University of Tartu Narva College Raekoja plats 2, Narva 20307, 20307, Narva

      • Viljandi

       Posti, 1, 71004, Viljandi

       Klausimai