Keystone logo
University of South Florida College of Pharmacy

University of South Florida College of Pharmacy

University of South Florida College of Pharmacy

Įvadas

Pietų Floridos universiteto (USF) yra didelis, viešojo 4 metų universitetas siūlo bakalauro, magistro, specialistas ir doktorantūros lygio laipsnių. USF sistema apima tris atskirai akredituotos institucijos: USF; USF Sankt Peterburgas; ir USF Sarasota-Lamantinai. Tarnauja daugiau nei 49.000 studentų, USF sistema turi metinį biudžetą 1,6 mlrd $ ir užėmė 41-osios tautos mokslinių tyrimų išlaidų tarp visų universitetų, valstybinių ar privačių. USF didžiuojasi būdama didelio poveikio pasaulio mokslinių tyrimų universitetų skirta studentų sėkmė.

USF kolegija vaistinė (COP) yra vienas iš 14 kolegijų per USF sistemos. USF COP yra dalis USF sveikatos įmonėje, kuri yra iš USF sveikatos partnerystė yra Pietų Floridos Morsani medicinos koledžo, Slaugos kolegijos, visuomenės sveikatos koledžo, Farmacijos koledžo, mokyklos universiteto partnerystė biomedicinos mokslų ir kineziterapijos ir reabilitacijos mokslų mokyklos; Ir USF sveikatos Gydytojai. USF Sveikata yra neatskiriama Pietų Floridos, didelės įtakos, pasaulio mokslinių tyrimų universitete skirta studentų sėkmė universitete.

Laikantis su USF COP, kuria siekiama "perversmą sveikatą" USF COP įkūrė studijų programų biuro (OGP) misija. Dėl studijų ugdymo COP vizija apima kuriant pažangiausius mokslinius tyrimus mokymą ir švietimą, įskaitant didaktinė (tiek on-line ir akis į akį) kursinių keliose srityse vaistinė, sukuriant įvairiapusę mokymosi aplinką studentams ir dėstytojams, ir sukuriant Išplėstinė mokymosi galimybes, naudojant naujas technologijas.

Strateginiai tikslai OGP apima:

 • stiprinti vidaus ir tarptautinio įdarbinimo, priėmimą ir laikymo doktorantams, kuris atspindi įvairovę
 • stengtis stiprinti akademinę patirtį ir gyvenimo kokybę doktorantams
 • siekti mokslinių tyrimų finansavimą ir vykdyti ir paskelbia mokslinius tyrimus, kurie veda prie galimybių magistrantu sėkmės
 • bendradarbiauti su kitomis USF kolegijose ir SUS institucijų plėtoti kūrybines iniciatyvas, kurios skatina magistrantas tyrimus
 • tarnauti kaip lyderis skatinant tarpdisciplininius studijų programas.

siūlomos edukacinės programos apima absolventas sertifikatus ir magistro mokslo farmacijos Nanotechnologijų. Filosofijos mokslų daktaras (PhD) yra neišsivysčiusi. Taškai pasididžiavimo:

 • Dr Shyam Mohapatra, steigėjas Prodziekan USF COP biuro studijų programų ir, yra iš FL išradėjams Hall of Fame naujokas. Jis buvo vienas iš šešių išradėjų priimtas steigiamajame indukcijos ceremoniją jo indėlį į biomedicinos nanotechnologijos. Tai indukcija vietose jį kartu su iš oro kondicionavimo ir šaldymo, išradėjas Gatorade, ir Thomas Edison išradėjas gretas.
 • USF sistema buvo apdovanotas rekordinis 458,5 mln $ sutarčių ir dotacijų fiskalinių metų 2016.
 • USF sistema užima 9-ąją tautos tarp valstybinių universitetų ir 21 visame pasaulyje už suteiktas JAV patentų tarp visų universitetų pagal intelektinės nuosavybės savininkų asociacijos / NAI (2015).
 • USF Tampa buvo pavadintas vienas iš 100 geriausių geriausia vertes visuomenės kolegijų (# 66) Pagal Kiplinger anketa Asmeniniai finansai 2016 m.
 • Pietų Floridos universiteto sistemoje yra namo studentų kūno beveik 50.000 studentų atstovaujanti daugiau nei 130 įvairių šalių.
 • JAV Naujienos ir Pasaulio ataskaita (USNWR) užėmė USF Tampa kaip geriausias koledžo veteranų (2016).

Vietos

 • Tampa

  12901 Bruce B. Downs Blvd. , 33612, Tampa

Klausimai