Keystone logo
University of South Carolina Beaufort Dailės bakalauras Psichologija
University of South Carolina Beaufort

Dailės bakalauras Psichologija

3 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Stovykloje

Įvadas

psichologija

Tai buvo pasakyta, kad žmogaus mėgstamiausia tyrimo objektas yra pats. Suprasti veiksnius, kurie padeda išlaikyti psichologinę, fizinę ir socialinę gerovę gali pasinaudoti absolventams psichologijos visą savo profesinius ir asmeninius gyvenimus. Reiškinių diapazonas, kad psichologės tyrimą yra labai plati. Žemiau yra tik keletas patrauklių temų, kurios mokiniai mokosi jų psichologija klasių nedaug.

 • Dienoraštis - prietarai - Depresija
 • Lytis - Agresija - Šizofrenija
 • Dreaming - išžaginimas - Autizmas
 • Mokymasis - Neapykantos - ADHD
 • Mintys - gyvūno elgesį - Addiction
 • Atminties - karas - Nerimas
 • Lytis - Gaujos - Azartinių
 • Sleeping - teroro - Haliucinacijos

Psichologija absolventai linkę turėti stiprius "Žmonės" įgūdžius, vertinga preke beveik bet kokios profesijos. Šių įgūdžių taikymas neapsiriboja, padedančių profesijų, pavyzdžiui, konsultavimo ir medicina, bet yra naudinga tokiose įvairiose srityse kaip teisė, žmogaus paslaugas, bendruomenės ir visuomenės reikalus, švietimą, valdymą, pardavimų, reklamos, rinkodaros, paslaugų pramonės, mokslinių tyrimų ir rašymo. Nacionaliniu, psichologija yra vienas iš trijų geriausių populiariausių bakalauro didžiųjų laisvųjų menų kolegijose ir universitetuose.

Daugelį psichologijos studentų bakalauro laipsnis yra bet slenksčiu į studijuojant ir psichologijos profesijos karjerą.

Tikslas ir uždaviniai

Tikslas pareiškimas

Iš psichologijos programos USC Beaufort tikslas yra suteikti savo studentams platų žinių apie žmogaus elgesį ir psichikos procesus principus. Psichologijos tyrimas turi platų pritaikymą žmogaus problemas tiek asmeninių ir visuomeninių lygių sprendimas. Žinant veiksnius, kurie padeda išlaikyti psichologinę, fizinę ir socialinę gerovę gali pasinaudoti absolventams psichologijos visą savo profesinius ir asmeninius gyvenimus. Programa siekiama sukelti savo studentams gerai išsivysčiusių problemų sprendimo ir bendravimo įgūdžius, kurie leidžia kritinę analizę ir integraciją sudėtingos informacijos, naudojant griežtai apibrėžtas mąstymo procesus. Be to, ši programa yra įsipareigojusi teikti studentams tvirtą akademinį pagrindą psichologijos tiems, kurie tęs absolventas darbą psichologijos ir susijusiose srityse.

Programos tikslai

 • Susipažinkite poreikius regioninių studentams, kurie nori siekti vidurinio mokslo baigimo atestato laipsnį psichologijos ir suteikia tvirtą pagrindą tiems, kurie planuoja tęsti studijas psichologijos ir psichikos sveikatos ir žmogaus paslaugų.
 • Suteikti studentams žinių apie plačias sritis mokslinių psichologijos, kad rezultatai studentams vis labiau savarankiškai žinoti daugiau įžvalgus kitiems, labiau analitinis savo mąstymą ir efektyviau jų profesinės, socialinės ir asmeninių santykių.
 • Suteikti galimybes studentams įgyti patirties ir žinių, psichologinio tyrimo veiksmus, kurių paremtas mokslinės psichologijos.
 • Parengti studentus prisidėti prie jų ateities darbo aplinkoje ir didesnis visuomenės ir augti asmeniškai ir profesionaliai per visą savo karjerą.
 • Skatinti studentams analizės ir sprendimų priėmimo įgūdžius, bendravimo įgūdžius, pasaulinės perspektyvos, socialinės atsakomybės jausmą ir etika ir Charakteristikos vadovybę.
 • Pritraukti įvairių, karjeros orientuotas studentų skirdama studijų programas, kurios atitinka tai, regioninių bendruomenių poreikius tam tikrose srityse, susijusių su žmogaus veikimą įvairovė.
 • Sukurti mokymosi aplinkai, psichologijos disciplinos, kad prisidėtų prie bendradarbiavimo ir bendradarbiavimo su švietimo ir paslaugų bendruomenei regiono ir valstybės.

USCB siekiama užtikrinti, kad visi studentai, kurie baigę menų bakalauro psichologijos galime ...

 • Pademonstruoti plataus masto žinių apie visų pagrindinių sričių psichologijos, reikalingų siekiant tolesnio studijuojant psichologiją ar užimtumo naudojant įgūdžius, įgytus per savo studijų programą.
 • Paaiškinkite sąvokas ir metodikas atlieka tyrimus psichologijos ir gebėti taikyti šiuos principus atliekant mokslinius tyrimus.
 • Taikyti pagrindinius principus žmonių ir gyvūnų mokymąsi analizę elgesio, taip pat aprašyti dabartines mokslinių tyrimų išvadas žmogaus pažinimo ir kalbos.
 • Pademonstruoti meistriškumą pagrindinio veikimo ir vaidmenį žmogaus biologinių sistemų gamybos ir reguliavimo elgesį, taip pat dabartinių mokslinių tyrimų išvadomis dėl tvarkymo ir organizavimo sensorinės informacijos suvokimą.
 • Trace žmogaus fizinei, pažinimo, asmenybės ir socialinę raidą nuo apvaisinimo iki mirties.
 • Nustatyti socialinius psichologinius procesus, susijusius su tarpusavio priklausomybę ir sąveiką individualaus elgesio ir grupinės procesus.
 • Apibūdinkite pagrindinius požiūrius suprasti žmogaus asmenybė ir kad būtų apibrėžti nenormalus elgesys, jos simptomus, eigą ir priežastis.

Psichologija Gyvenimo

Įplaukimas į menų bakalauro su psichologijos programos pagrindinis užtikrina, kad studentas bus veikiami plataus spektro polaukių psichologija. Studentas turi gauti iš "C" ar geriau visuose kursuose, kurių buvo imtasi didelių kredito kokybės. Studentai, užsiimantiems psichologija majoras turi arba išrenka moll (su 18 valandų) arba visiškas 12 valandų giminingų kursus. Norėdami gauti baigimo, studentas turi atitikti bendrojo lavinimo reikalavimus ir psichologijos reikalavimus, kaip nurodyta IV žemiau.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Apie Mokyklą

Klausimai