Keystone logo
University of Southern California

University of Southern California

University of Southern California

Įvadas

University of Southern California Dornsife laiškų, menų ir mokslų koledžas yra University of Southern California akademinis branduolys. Mūsų įvairialypė bendruomenė dirba gamtos, socialinių ir humanitarinių mokslų srityse, nagrinėdama pagrindinius klausimus apie tai, kas mes esame, kaip veikia pasaulis ir ką galime padaryti, kad pagerintume ir praturtintume visuomenę.

Mūsų dėstytojai peržengia žinių ribas ir suteikia studentams mokymosi visą gyvenimą įgūdžių, kurie leidžia jiems įveikti nepaprasto socialinio ir techninio sudėtingumo iššūkius. Be klasių ir laboratorijų, mūsų mokslininkai dirba kartu su viešojo ir privataus sektorių lyderiais ir pristato naujus mąstymo būdus projektuose, kurie reikalauja jų patirties.

Kai kuriuos talentingiausius studentus pasaulyje traukia University of Southern California Dornsife“ dėl savo novatoriškų kursų ir pritaikomų studijų programų. Kadangi jie nėra patenkinti laukimu, kol baigsis, kad padarytų įtaką, kiekvienas studentas dalyvauja praktiniame patirtiniame mokyme, kuris paverčia mintį veiksmu.

Vietos

  • South Los Angeles

    South Los Angeles, Jungtinės Amerikos Valstijos

    Klausimai