Keystone logo
USC Alfred E. Mann School of Pharmacy and Pharmaceutical Sciences

USC Alfred E. Mann School of Pharmacy and Pharmaceutical Sciences

USC Alfred E. Mann School of Pharmacy and Pharmaceutical Sciences

Įvadas

Inovacijos: naujų sienų kūrimas

Nuo pat mūsų įkūrimo 1905 m. mokykla skatino novatoriškas mokslinių tyrimų, švietimo ir praktikos iniciatyvas, kartu ugdydama naujas lyderių kartas. Mūsų poveikis apima novatoriškus laboratorinius atradimus, naujus reguliavimo metodus, reikšmingas sveikatos politikos reformas ir permainingą bendradarbiavimą vaistų valdymo ir lėtinių ligų prevencijos srityse. Mokymo programos pažanga apima pirmosios PharmD, reguliavimo mokslų daktaro laipsnio ir sveikatos priežiūros sprendimų analizės programų paleidimą ir daugelį kitų.

 • 8-as novatoriškiausias universitetas, remiantis mokyklos „Papadopoulos Lab“ tyrimu (reitinguoja „Reuters“)
 • 4 Amerikos farmacininkų apdovanojimai Pinnacle apdovanojimai (nacionalinis rekordas)

Visas spektras

Mūsų programos apima visą farmacijos tęstinumą – nuo atradimo ir kūrimo iki reguliavimo ir nuo vertimo iki pacientų priežiūros ir rezultatų.

Alumnų tinklas: visą gyvenimą, visame pasaulyje

Kai prisijungiate prie mokyklos, tampate garsios Trojos šeimos – didžiulio, palaikančio tarptautinio tinklo – dalimi. Mūsų absolventai užima vadovaujančias pareigas pagrindinėse farmacijos įmonėse, vyriausybinėse agentūrose, geriausiuose medicinos centruose, NASA ir Jet Propulsion Lab bei daugelyje kitų dinamiškų aplinkų ir yra skirti padėti USC studentams ir kolegoms absolventams. Mes suteikiame jums galimybių pasaulį.

 • Daugiau nei 20 tūkst. pasaulinių USC vaistinių absolventų
 • 32 USC vaistinės pasauliniai partneriai
 • 8 USC tarptautiniai biurai

Bendruomenės įsipareigojimas: sveikesnės visuomenės kūrimas

Per sveikatos muges, bendruomenės klinikų partnerystes, visuomenės sveikatos kampanijas ir neprilygstamą bendradarbiavimą lėtinių ligų gydymui mokyklos studentai, dėstytojai ir absolventai rodo nuolatinį įsipareigojimą gerinti bendruomenės, kuriai teikiame paslaugas, sveikatą. O per mokslo, technologijų ir tyrimų (STAR) programą padedame naujoms nepakankamai atstovaujamų aukštųjų mokyklų studentų kartoms siekti karjeros gyvybės mokslų srityje.

 • Daugiau nei 50 metinių sveikatos mugių
 • Daugiau nei 600 mūsų STAR programos absolventų
 • 10 fotonovelių įvairiomis kalbomis visuomenės sveikatos klausimais

Vieta yra viskas: Los Andželo širdyje

Mūsų vieta pagrindiniame akademinio medicinos centro miestelyje gyvybingo miesto širdyje siūlo nepaprastas galimybes stažuotėms, bendruomenės įsitraukimui ir kuravimui. Los Andžele atstovaujama 140 šalių ir kalbama 224 kalbomis, čia gausu įvairių virtuvių, kultūros įstaigų ir pramogų. Los Andžele yra daugiau teatrų, muzikos vietų ir muziejų nei bet kuriame kitame JAV mieste, o netoliese esančiuose paplūdimiuose ir kalnuose galite slidinėti, leistis į žygius ir naršyti banglente.

<img class="inserted-image image-element img-responsive" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/19/193189_Groupphoto.jpg" data-json="{"author":"photo courtesy of

Statistika

Daugiau nei 100 metų USC Farmacijos mokykla buvo farmacinio švietimo, mokslinių tyrimų ir praktikos inovacijų ir kompetencijos švyturys, o US News & World Report ilgą laiką buvo įtraukta į 10 geriausių vaistinių mokyklų visoje šalyje. 1 tarp privačių mokyklų.

  Vietos

  • Los Angeles

   University of Southern California 1985 Zonal Avenue, CA 90089-9121, Los Angeles

  Klausimai