Keystone logo
Politehnica University Timisoara

Politehnica University Timisoara

Politehnica University Timisoara

Įvadas

Politechnikos Universitetas Timišoara (MVT) Yra vienas didžiausių techninių universitetų Vidurio ir Rytų Europoje. Ji buvo įkurta 1920 m. Kaip atsakymas į inžinierių poreikį po Pasaulio tautų ekonomikos atsigavimo. Per savo 95 metų egzistavimą Politechnikos Universitetas Timišoara Pagamino daugiau kaip 123 000 inžinierių, labai vertinami nacionaliniu ir tarptautiniu lygmeniu dėl jų kompetencijos.

Studijų programos yra organizuojamos pagal Bolonijos sistemą. Daugiau nei 12000 studentų yra įregistruotos įvairiais lygiais (bakalauro, magistro, doktorantūros ir postdoktorijos), o maždaug. 700 dėstytojų ir apytiksliai. 500 administracinių ir pagalbinių darbuotojų dirba pagal savo sistemą.

Politechnica University Timisoara turi 10 fakultetų: Architektūros ir miestų planavimo fakultetą; Automatikos ir kompiuterių fakultetas; Civilinės inžinerijos fakultetas; Komunikacijos fakultetas; Elektros ir energetikos fakultetas; Elektronikos, telekomunikacijų ir informacinių technologijų fakultetas; Pramonės chemijos ir aplinkos inžinerijos fakultetas; Gamybos ir transporto vadybos fakultetas; Mechanikos inžinerijos fakultetas; Hunedoara inžinerijos fakultetas.

Politechnikos Universitetas Timišoara priklauso švietimo ir mokslinių tyrimų infrastruktūrą - Pastatai ir įranga - palyginamą su labiausiai prestižinių Europos universitetų. Svarbūs buvo investuota per pastaruosius metus. Politechnikos universiteto Timisoaros studentai turi modernų studentų miestelį, kuriame yra dvi kavinės ir 16 studentų rezidencijų, kuriose siūloma 5 500 vietų. Visi 1800 studentų kambariai yra įrengti, turi interneto prieigą ir kabelinę televiziją.

Universitetas turi Daugiau kaip 250 dvišalių "Erasmus +" sutarčių ir daugiau kaip 100 pagrindų bendradarbiavimo susitarimų su visoje Europoje, bet ir iš Azijos, Afrikos, Šiaurės ir Pietų Amerikos. Kiekvienais metais daugiau nei 200 studentų atlieka studijas ar darbo vietas užsienyje, o daugiau kaip 100 studentų iš partnerių institucijų studijuoja arba atlieka pramoninę praktiką, prižiūrint UPT koordinatoriui.

Jums bus suteikta daugybė universiteto vietų, kad jūsų viešnagė UPT būtų kuo maloni ir našesnė.

Vizų tarnyba, Tarptautinių ryšių departamentas teikia informaciją ir palaiko savo prašymą gauti vizą ir leidimą gyventi. • APGYVENDINIMAS. Mes garantuojame prieinamą aukštąjį apgyvendinimą už visų tarptautinių studentų. Kambariuose yra internetas, TV kabelis, šaldytuvas, baldai ir patalynė, ir dalijasi 2 ar daugiau studentų. Vonios kambariai, skalbimo kambariai, skaityklos ir virtuvės dalijasi taip pat. Visi rezidencijos yra kelios minutės pėsčiomis nuo UPT pastatų ir miesto centre. Apgyvendinimas rezidencijos gali būti teikiama ne anksčiau kaip praėjus 4 dienoms iki mokslo metų pradžios.

Maitinimo paslaugos. Studentai gali nusipirkti kuponų studentų kavinių. Kiekvienas kvitas užtikrina vieną valgio metu iš maždaug kainą. 2 eurų. Per studentų miestelyje taip pat rasite parduotuveje, įvairių bakalėjos parduotuvėse ir įvairių restoranų. Dauguma studentų rezidencijos jau automatų.

MEDICININĖ PRIEŽIŪRA. Studentų poliklinika yra Studentų miestelyje ir teikia nemokamus medicininius patikrinimus bei gydymą bendrosios medicinos, vidaus medicinos ir echografijos, dermatologijos, šeimos planavimo, ginekologijos, otorinolaringologijos, oftalmologijos srityse. Studentai taip pat gali gauti, kai būtina nurodyti specialistų kitose srityse.

SPORTO CENTRAI. Yra du sporto centrai, skirti UPT studentų ir darbuotojų. Jūs turėsite prieigą prie fitneso salėje, po atviru dangumi futbolo laukai, bėgimas trasa, kuriems mini futbolo laukai, vidaus ir lauko baseinai, sauna ir treniruoklių įranga, krepšinio ir tinklinio aikštelės, bitumo ir languotas teniso srityse.

BIBLIOTEKA. Centrinė biblioteka Politechnikos universiteto Timisoara turi didelę kolekciją knygų ir leidinių, taip pat atitinkamus mokslinius duomenų bazes. Skaitymas erdvės, maži grupės darbo kambariai, kompiuterio darbo srityse ir susijusios paslaugos yra prieinami bibliotekos kortelių turėtojams. Vienas tyrimas salė bibliotekoje dirba 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

SVEIKI ATVYKĘ RENGINIAI. Valiutų studentai turėtų atvykti likus savaitei iki mokslo metų pradžios. Sveiki veikla padės mokiniams atrasti miesto ir universiteto, paslaugas ir galimybes jie gali naudoti, o mokosi ne UPT. Tarptautiniai studentai turėtų dalyvauti mokslo metų atidarymo ir sveikinimo susitikimą organizavo savo fakulteto, taip pat organizuojamuose Tarptautinių ryšių departamento įvykių.

KITOS PASLAUGOS UPT studentams yra: akademiniai mentoriai visą studijų trukmę, karjeros konsultavimo paslaugas ir karjeros muges, el. Pašto adresas, kuriuo galima prisijungti prie "eduroam" (leidžia nemokamai naudotis internetu 74 šalyse), nemokamas viešasis transportas Timisoara jaunesniems nei 26 metų studentams ir doktorantams iki 30 metų, nemokami traukinių bilietai rumunų kalba, nuolaidos kultūriniams renginiams.

TOP 10 priežasčių pasirinkti UPT:

 1. Vertė už pinigus. Mokestis už mokslą tiek Rumunijos, tiek užsienio studentams yra pagrįstas ir prieinamas. Stipendijos, pagrįstos akademiniu pasiekimu ar finansiniu poreikiu, taip pat yra.
 2. Puiki mokymo ir mokslinių tyrimų infrastruktūra. Universitetas nuolat investuoja, kad atnaujintų savo infrastruktūrą.
 3. Platus studijų programų pasirinkimas. UPT siūlo studijų programas, mokomas keliomis kalbomis įvairiose srityse.
 4. Aukštos kokybės ES laipsnis. Akredituotos, tarptautiniu mastu pripažintos studijų programos, dėstomos anglų, vokiečių ar prancūzų kalbomis.
 5. Aukštas absolventų įsidarbinimo lygis. Mes turime glaudžius ryšius su verslo aplinka ir siūlome profesionaliai pritaikytas studijų programas, turinčias didelę karjeros perspektyvą baigus studijas.
 6. Visą paramą studijų metu. Laisva prieiga prie visų universiteto galimybių, akademinio meno ir karjeros konsultavimo.
 7. Kompaktiškas, draugiškas, centralizuotai įsikūręs miesteliu. Studentų rezidencijos, kavinės, sporto centrai, biblioteka, auditorijos ir laboratorijos yra įsikūrę kompaktiškoje vietoje, esančioje netoli miesto centro.
 8. Puiki vieta. "Timişoara" yra saugus, įdomus ir kultūriniu požiūriu įvairus miestas, kuriame gyvas meninis gyvenimas ir dinamiška verslo bendruomenė. Čia studijuoja daugiau kaip 40000 Rumunijos ir užsienio studentų, siekdami savo karjeros tikslų.
 9. Tarptautinė perspektyva. Mes sveikiname studentus ir svečių dėstytojus iš įvairių šalių ir siūlo savo studentams galimybę gauti stipendiją studijoms ar stažavimui užsienyje vienoje iš mūsų partnerių institucijų.
 10. Stiprios studentų asociacijos. Studentų asociacijos organizuoja daugybę socialinių, akademinių ir karjeros renginių. Studentų atstovai dalyvauja priimant universiteto sprendimus.

Vietos

 • 2 Piaţa Victoriei, RO-300006, Timișoara

Klausimai