Keystone logo
University of Veterinary Medicine Budapest

University of Veterinary Medicine Budapest

University of Veterinary Medicine Budapest

Įvadas

Naujausia informacija apie University of Veterinary Medicine Budapest , iš tikrųjų nekeliaujant į Budapeštą

  • Užsisakykite susitikimą internetu!

Jei manote, kad universitetas susidomėjo ir norėtumėte daugiau sužinoti apie priėmimo procesą, jums gali būti naudinga pabendrauti su vienu iš mūsų priėmimo pareigūnų. Galite užsisakyti 20 min. Pasimatymą pas juos čia: href = "https://univet.hu/en/contact/

58742_lo_53.jpg

Veterinarinės medicinos universitetas yra vienintelė veterinarijos mokykla Vengrijoje. Tai yra valstybinė įstaiga, prižiūrima ir finansuojama Vengrijos Žmogaus gebėjimų ministerijos ir akredituota išduoti veterinarijos medicinos daktaro (DVM) diplomus ir antrosios pakopos filosofijos daktaro laipsnį veterinarijos moksluose. Universitetas turi nepertraukiamą dėstymo istoriją daugiau nei du šimtmečius, todėl yra viena seniausių veterinarijos mokyklų pasaulyje.

Trumpa veterinarijos mokymo Vengrijoje istorija

1787 m., Netrukus po pirmosios pasaulyje veterinarijos mokyklos (1762 m., Lionas) įkūrimo, Pesto (dabar Budapešto miesto sritis) Medicinos fakultete buvo įsteigta „Gydytojų kėdė“, skirta studentams teikti. medicinos ir chirurgijos mokslas, turintis pagrindinių žinių apie gyvūnų ligas ir jų valdymą, neatsiejama tuo metu bendrosios praktikos gydytojo veiklos dalis.

Kaip nepriklausomas universitetas, mokykla pelnė tarptautinę reputaciją XX amžiaus pirmoje pusėje.

2000 m. Vykdant visos šalies aukštojo mokslo pertvarkymą, universitetas tapo naujai įsteigto Szent István universiteto Veterinarijos fakultetu. Nuo 2016 m. Vasaros mūsų mokykla atgavo savo nepriklausomybę, taigi galioja ankstesnis pavadinimas - Veterinarijos universitetas.

58744_fb_lo_69.jpg

Tarptautinė akreditacija

1995 m. Veterinarijos mokykla buvo tarptautiniu mastu akredituota Europos veterinarijos mokymo įstaigų asociacijos (EAEVE). Tolesnis vizitas įvyko 2004 m., Kurio rezultatai buvo teigiami. Budapešto veterinarijos mokyklos akreditaciją sustiprino EAEVE ir FVE (Europos veterinarų federacija). Akreditacijos ataskaitoje daroma išvada: " Veterinarijos universiteto universitetas gali užsitikrinti puikią poziciją tarp savo kolegų iš Europos. Jo jaunieji absolventai neturi bijoti konkuruoti su savo kolegomis iš Europos dėl savo žinių ir praktinių įgūdžių. "

Nuo 2004 m. Vengrija yra visateisė Europos Sąjungos narė, tai reiškia laipsnių priėmimą ES ir jų lygiavertiškumą su laipsniais iš kitų ES šalių. Budapešto diplomas priimamas kartu su kitomis ES šalimis ir keliose kitose šalyse. Baigę lentos egzaminą Kanadoje ar JAV, absolventai turi teisę į rezidentūrą ir praktiką Šiaurės Amerikoje.

Faktai ir skaičiai

University of Veterinary Medicine Budapest , kaip tinkama 10,5 milijono gyventojų turinčiai šaliai, yra vienintelė veterinarijos mokykla Vengrijoje. Šiuo metu yra apie 100, 120 ir 130 studentų, atitinkamai vengrų, vokiečių ir anglų kalbose. Tai reiškia, kad iš viso veterinarijos mokykloje turime 1400 mokinių. Kaip ir visų šalies valstybinių universitetų atveju, universitetą oficialiai prižiūri Švietimo ministerija, jo mokymo ir mokslinių tyrimų programas taip pat remia Žemės ūkio ir regioninės plėtros ministerija bei Vengrijos mokslų akademija.

Dalyvaukite virtualioje ekskursijoje universitete:

Čia galite rasti nuorodą į virtualią ekskursiją universitete: href = "https://univet.hu/virttour/eng/ . Sekdami mažomis rodyklėmis ir informaciniais taškais galėsite pajusti stovyklos mus iš tikrųjų jame neaplankęs.

Daugiau internetinių informacijos kanalų (vaizdo įrašai, atsiliepimai, pristatymas internetu, animacija ir kt.) Galima rasti svetainėje www.univet.hu/lt

Vietos

  • Budapest

    István u. 2, 1078, Budapest

Klausimai