Keystone logo
University of Surrey Visuomenės sveikatos praktika (SCPHN) (Sveikatos lankymas) magistro laipsnis
University of Surrey

Visuomenės sveikatos praktika (SCPHN) (Sveikatos lankymas) magistro laipsnis

Guildford, Jungtinė Karalystė

4 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Stovykloje

* turi būti patvirtinta

Applying for a Masters at Surrey

Įvadas

Kodėl verta rinktis šį kursą

  • Studijuokite pagal praktinę klinikinę programą, kad įgytumėte žinių ir klinikinių įgūdžių, reikalingų dirbti su vaikais, jaunimu ir šeimomis kaip bendruomenės visuomenės sveikatos slaugos specialistai (SCPHN) sveikatos priežiūros lankytojai ir vadovauti naujovėms bei pokyčiams visuomenės sveikatos srityje.
  • Pusę mokymosi laiko praleiskite klinikinėse stažuotėse, kad galėtumėte praktiškai išbandyti savo įgūdžius sveikatos priežiūros įstaigose, prižiūrint kvalifikuotiems specialistams.
  • Mokykitės iš daugiadalykės dėstytojų komandos, kurie visi yra sveikatos priežiūros specialistai, turintys darbo NHS patirties.
  • Užregistruokite savo kvalifikaciją Slaugos ir akušerijos taryboje (NMC).

Ką jūs išmoksite

Išsiugdysite vertybes, kurių darbdaviai ir visuomenė reikalauja iš šiuolaikinių sveikatos priežiūros specialistų, tokias kaip užuojauta, advokatavimas, geras bendravimas, komandinio darbo įgūdžiai, pagarba pacientams ir jų supratimas.

Kritiškai išnagrinėsite pagrindines visuomenės sveikatos ir sveikatos stiprinimo sąvokas ir įgysite žinių apie jas. Analizuosite duomenis, kad nustatytumėte sveikatos poreikius ir parengtumėte sveikatos stiprinimo intervencijas, skirtas šiuolaikinėms visuomenės sveikatos problemoms spręsti. Išmokysime jus pagrindų apie vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų apsaugą, suteiksime jums galimybę atlikti aktyvų vaidmenį juos saugant.

Studijuosite tokias temas kaip bendruomenės slaugytojo praktiko receptų išrašymas (V100), ankstyvoji intervencija, darbas su šeimomis, vadovavimas, psichikos sveikata, visuomenės sveikata, vaikų, jaunimo ir pažeidžiamų suaugusiųjų apsauga. Turėsite galimybę atlikti mokslinių tyrimų disertaciją jus dominančioje srityje, kurią suderinsime su mūsų akademinio personalo patirtimi, taip užtikrindami, kad gausite geriausią paramą.

Tyrimų grupės

Būsite pakviesti prisijungti prie vienos iš mūsų mokslinių tyrimų grupių, kur dalyvausite diskusijose apie mokslinių tyrimų temas, rezultatus ir publikacijas, taip pat pasinaudosite mūsų ryšiais su garsiomis pasaulio mokslinių tyrimų institucijomis. Pas mus taip pat lankosi daugybė išorės pranešėjų, kurie pristato savo darbus, taip pat rengiame seminarus ir praktinius užsiėmimus, kuriuose galėsite užmegzti ryšius su bendraminčiais.

Profesinis atpažinimas

MSc – Slaugos ir akušerijos taryba (NMC).

Slaugos ir akušerijos tarybos (NMC) pripažinta patvirtinta specialistų bendruomenės visuomenės sveikatos slaugos registro dalies programa.

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

Programos mokestis už mokslą

KARJEROS GALIMYBĖS

Įranga

Apie Mokyklą

Klausimai