Keystone logo
University of Surrey Visuomenės sveikatos praktika (SCPHN) (mokyklų slauga) magistro laipsnis
University of Surrey

Visuomenės sveikatos praktika (SCPHN) (mokyklų slauga) magistro laipsnis

Guildford, Jungtinė Karalystė

4 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Stovykloje

* turi būti patvirtinta

Applying for a Masters at Surrey

Įvadas

Kodėl verta rinktis šį kursą

  • Išstudijuokite praktinę klinikinę mokymo programą, kad įgytumėte žinių ir klinikinių įgūdžių, reikalingų dirbant su vaikais, jaunimu ir šeimomis kaip specialistų bendruomenės visuomenės sveikatos slaugos (SCPHN) mokyklos slaugytoja, ir vadovaukitės naujovėmis bei pokyčiais šiuolaikinėje sveikatos ir socialinės priežiūros srityje.
  • Praleiskite pusę savo mokymosi klinikinėse vietose, kad galėtumėte praktikuoti savo įgūdžius sveikatos priežiūros įstaigose, prižiūrint kvalifikuotiems specialistams.
  • Mokykitės iš daugiadalykės dėstytojų komandos, kurie visi yra sveikatos priežiūros specialistai, turintys darbo NHS patirties.
  • Prisijunkite prie vienos iš mūsų tyrimų grupių, kad dalyvautumėte seminaruose ir dirbtuvėse bei gautumėte naudos iš mūsų ryšių su garsiomis mokslinių tyrimų institucijomis visame pasaulyje.
  • atitikti Slaugos ir akušerijos tarybos (NMC) specialistų rengimo ir praktikos standartus ir užregistruoti savo kvalifikaciją NMC.

Ką jūs išmoksite

Sukursite vertybes, kurių darbdaviams ir visuomenei reikia iš šiuolaikinių sveikatos priežiūros specialistų, pvz., užuojautą, propagavimą, gerą bendravimą, komandinio darbo įgūdžius, pagarbą ir supratimą pacientams.

Kritiškai išnagrinėsite pagrindines visuomenės sveikatos ir sveikatos stiprinimo sąvokas ir įgysite žinių apie jas. Gausite ir analizuosite duomenis, kad nustatytumėte sveikatos poreikius ir parengtumėte sveikatos stiprinimo intervencijas, skirtas šiuolaikinėms visuomenės sveikatos problemoms spręsti. Išmokysime jus pagrindų apie vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų apsaugą, suteiksime jums galimybę atlikti aktyvų vaidmenį juos saugant.

Studijuosite tokias temas kaip bendruomenės slaugytojo praktiko receptų išrašymas (V100), ankstyvoji intervencija, darbas su šeimomis, vadovavimas, psichikos sveikata, visuomenės sveikata, vaikų, jaunimo ir pažeidžiamų suaugusiųjų apsauga. Turėsite galimybę atlikti mokslinių tyrimų disertaciją jus dominančioje srityje, kurią suderinsime su mūsų akademinio personalo patirtimi, taip užtikrindami, kad gausite geriausią paramą.

Tyrimų grupės

Būsite pakviesti prisijungti prie vienos iš mūsų mokslinių tyrimų grupių, kur dalyvausite diskusijose apie mokslinių tyrimų temas, rezultatus ir publikacijas, taip pat pasinaudosite mūsų ryšiais su garsiomis pasaulio mokslinių tyrimų institucijomis. Pas mus taip pat lankosi daugybė išorės pranešėjų, kurie pristato savo darbus, taip pat rengiami seminarai ir praktiniai užsiėmimai, kuriuose galėsite užmegzti ryšius su bendraminčiais.

Profesinis atpažinimas

MSc – Slaugos ir akušerijos taryba (NMC).

Slaugos ir akušerijos tarybos (NMC) pripažinta patvirtinta specialistų bendruomenės visuomenės sveikatos slaugos registro dalies programa.

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

Programos mokestis už mokslą

KARJEROS GALIMYBĖS

Įranga

Apie Mokyklą

Klausimai