Keystone logo
University Of South Carolina- Lancaster

University Of South Carolina- Lancaster

University Of South Carolina- Lancaster

Įvadas

Mes teikiame kokybišką išsilavinimą ir padedame jums pasinaudoti viskuo, ką galime pasiūlyti. Pirmus dvejus metus galite likti šalia namų ar darbo, tada baigti darbą internete arba universiteto miestelyje. Galite priversti tai veikti. Jūsų laikas jau dabar!

Įkurta 1959 m., Mūsiškė yra seniausia iš keturių Pietų Karolinos universiteto regioninių miestelių. Nuo to laiko miestelis ir studentų skaičius išaugo, tačiau mūsų misija išlieka ta pati. Esame pasiryžę paruošti studentus tęsti mokslą universitete ir visą gyvenimą.

Mes priimame visus studentus, kurie pažada akademinės sėkmės. Dauguma mūsų studentų yra pirmosios kartos kolegijos studentai iš kaimo vietovių, mažų miestelių ir miestų, esančių centrinėje Pjemonto dalyje, Karolinose. Pietų Karolinos universitetas Lankasteris, remdamasis plataus masto įsipareigojimais dėl nuosavo kapitalo, plačia stipendijų ir finansinės pagalbos programa bei įvairiais savaitės ir vakaro kursų pasiūlymais, siekia, kad švietimas būtų prieinamas, prieinamas ir patogus šios srities gyventojams.

Vietos

  • Lancaster

    Hubbard Drive,476, 29720, Lancaster

    Klausimai