Keystone logo
University of Salford

University of Salford

University of Salford

Įvadas

Su pramone susiję University of Salford kursai suteikia studentams realaus pasaulio įgūdžių, kurių jiems reikia norint sėkmingai dirbti šiandieninėje konkurencingoje darbo rinkoje. Užmegzdama tvirtus partnerystės ryšius su visų sektorių įmonėmis ir organizacijomis, University of Salford bendradarbiauja su jais kurdama kursus, kurie yra atnaujinami ir atitinka šiandienos iššūkius.

Studentai gali rinktis iš įvairių dalykų, įskaitant verslo vadybą, teisę, mokslą, inžineriją, pastatytą aplinką, kompiuteriją, slaugą, fizioterapiją, žiniasklaidą, meną, kūrybines technologijas ir kt.

Mokymas papildomas darbo praktika, stažuotėmis, tiesioginiais projektais ar išvykomis, kad studentai galėtų pritaikyti savo mokymąsi praktiškai.

Salfordo miestelyje įsikūręs universitetas gali pasigirti įdomia vieta, vos kelios minutės kelio nuo Mančesterio miesto centro, kuris garsėja gyvybinga kultūros meno scena, tarptautiniu maistu ir pasaulinio lygio sportu.

Universitetai suteikia studentams puikią mokymosi patirtį ir galimybę naudotis pramonės standartinėmis priemonėmis, kad atspindėtų darbo vietą. Pagrindiniame miestelyje yra gražus Peel parkas, kuriame studentai gali atsipalaiduoti tarp paskaitų arba pasivaikščioti šalia upės.

University of Salford taip pat turi aukštųjų technologijų miestelį MediaCity, šalia BBC ir ITV bei tarp daugiau nei 200 skaitmeninės ir medijos įmonių.

Siūlomos patrauklios stipendijos, padedančios tarptautiniams studentams mokėti mokesčius, taip pat galimybė mokėti mokesčius 5 arba 7 mėnesinėmis įmokomis.

Šiuo metu University of Salford turi daugiau nei 4 000 tarptautinių studentų, kurie sudaro dalį viso 23 000 studentų. Bendruomenė yra labai draugiška ir daugiakultūrė, todėl laukiami visi, nepaisant jų kilmės, religijos ar įsitikinimų.

University of Salford taip pat siūlo specialistų karjeros palaikymą tarptautiniams studentams, kuriuos galima gauti nemokamai ir visą gyvenimą. Pagalba apima tai, kaip susirasti darbą, interviu ir CV metodus, patarimus dėl darbo vietos etiketo JK ir patarimus dėl vizų.

Vietos

  • Manchester

    The Screscent Salford, M5 4WT, Manchester

Klausimai