Keystone logo
University of Pennsylvania Penn

University of Pennsylvania Penn

University of Pennsylvania Penn

Įvadas

„Penn Dental Medicine“ yra viena iš seniausių su universitetu susijusių odontologijos įstaigų tautoje. Istoriniai ryšiai siekia Filadelfijos dantų chirurgijos koledžą, įkurtą 1852 m. 1856 m. Filadelfijos dantų chirurgijos koledžo fakultetas, uždaręs Pensilvanijos dantų chirurgijos koledžą, o 1878 m. - Pensilvanijos odontologijos koledžą. Chirurgijos dekanas daktaras Charlesas J. Essigas buvo pakviestas įstoti į Pensilvanijos universitetą, įkuriantį Dantų medicinos mokyklą kaip Pensilvanijos universiteto Odontologijos katedrą. Jis bus pirmasis mokyklos dekanas 1878–1883 m. Pensilvanijos dantų chirurgijos koledžas galų gale susilies su Pensilvanijos universitetu 1909 m.

Pirmosios mokyklos patalpos buvo įkurtos Medicinos salėje (dabar Claudia Cohen salė). Kitais metais jis persikėlė į savo pastatą „Dantų salė“, kuris buvo suprojektuotas ir sukonstruotas jos poreikiams.

1897 m. Iš Filadelfijos kilęs Thomas W. Evansas, kuris Prancūzijos Antrosios imperijos laikais tapo Europos teismų odontologu ir Napoleono III patikėtiniu, paliko savo dvarą, kad sukurtų ir išlaikytų odontologijos mokyklą, kuri būtų „niekuo dėta“. Evanso dosnumas leido pastatyti Evanso pastatą (oficialiai vadinamą Thomas W. Evanso muziejumi ir odontologijos institutu), kuris buvo atidarytas 1915 m. Jo drąsa ir vadovavimo dvasia ir toliau vedė mokyklą per visą plėtros ir naujovių istoriją tiek mokymo programoje, tiek klinikinėse ir mokslo srityse.

Vietos

  • Philadelphia

    Chestnut Street,3701, 19104, Philadelphia

    Klausimai