Keystone logo
University of Ostrava - Faculty of Medicine

University of Ostrava - Faculty of Medicine

University of Ostrava - Faculty of Medicine

Įvadas

Medicinos fakultetas yra jauniausias medicinos fakultetas Čekijoje. Šiuo metu fakultete dirba apie 1700 studentų 27 laipsnių programose, kurių kiekvienais metais baigia daugiau kaip 400 studentų. Absolventai yra gerai pasirengę siekti karjeros įvairių medicinos ir sveikatos priežiūros profesijų. Fakulteto siūloma pagrindinė studijų programa yra šešerių metų bendrosios medicinos magistro laipsnis (šis "ilgas" magistro laipsnis nereikalauja ankstesnio bakalauro laipsnio); Ši programa suteikia studentams visą spektrą žinių ir praktinių įgūdžių, kurie yra būtini siekiant karjeros medicinoje.

Fakulteto dėstymo metu pagrindinis dėmesys skiriamas studentų praktinių įgūdžių rinkinių formavimui, įstojus į praktines užduotis į mokymo sistemą nuo pirmojo semestro. Studentų įsisavinimas yra ribotas, kad būtų sudarytas individualus požiūris; Praktiniai mokymai organizuojami mažose grupėse, kad studentai galėtų patirti individualų kontaktą su pacientais. Fakultetas naudoja daugybę šiuolaikinių mokymo priemonių ir metodų, įskaitant treniruoklius; mes taip pat pristatome "Ostravos universiteto ligoninės" operacinių teatrų tiesioginių transliacijų sistemą, kuri yra vertinga mokymo priemonė. Fakultetas taip pat yra novatoriškas imitacinių mokymo metodų naudojimas, naudojant multimedijos, praktinius modeliavimo įrankius ir eksperimentinius mokymo įrenginius.

Studentai turi galimybę praleisti dalį savo studijų užsienyje - tiek Europoje (turime ryšius su daugiau kaip 40 partnerių institucijų, kaip "Erasmus +" programos dalimi) ir už jos ribų.

Fakultetas glaudžiai bendradarbiauja su Ostravos universiteto ligonine (kurioje yra daug specializuotų skyrių), dvi kitos didelės ligoninės Ostravoje ir daugelis kitų medicinos ir sveikatos priežiūros įstaigų visame regione tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuose.

Fakultetas aktyviai dalyvauja medicinos tyrimų bendruomenėje. Jos specialistų grupės apima Obesitologijos centrą (besivystančias nutukimo gydymo programas), Neatidėliotinos medicinos institutą (kuriant atsakymus į potencialius bioteroristinius incidentus ir karinius konfliktus, kuriant medicininius ir chirurginius metodus dėl žmogaus sukeltų ir gaivalinių nelaimių), hematonkologijos klinika (genomo tyrimai siekiant nustatyti genetinius pokyčius, kurie pasireiškia ligoniams, sergantiems hematonkologiniais sutrikimais, ir užkirsti kelią veiksmingam gydymui) ir Epidemiologinių tyrimų centrui (daugiausia dėmesio skiriant epidemiologijai infekcinėse ir neinfekcinėse ligose bei natūralioje ir darbo aplinkoje). Fakulteto pagrindiniai mokslinių tyrimų prioritetai atspindi svarbiausius visuomenės sveikatos klausimus tiek nacionaliniu, tiek regionų lygmenimis. Fakulteto studentai glaudžiai dalyvauja mokslinių tyrimų veikloje, reguliariai dalyvauja studentų stipendijų konkursuose ir studentų konferencijose.

Vietos

  • Ostrava

    University of Ostrava Dvořákova 7 701 03 Ostrava Czech Republic, , Ostrava

    Klausimai