Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
University of North Georgia - UNG

University of North Georgia - UNG

University of North Georgia - UNG

Įvadas

Džordžijos švietimo lyderiai

Šiaurės Džordžijos universitetas yra Džordžijos universitetų sistemos dalis ir yra paskirtas kaip valstybinė lyderystės institucija ir Džordžijos karo koledžas. Šiaurės Džordžijos universitetas, kuriame studijuoja apie 20 000 studentų, yra vienas didžiausių valstybinių universitetų. Įsikūręs greičiausiai augančiame valstijos regione, UNG sudaro penki universitetai, kuriuos vienija viena misija, orientuota į akademinį meistriškumą ir akademines bei bendrojo ugdymo programas, kurios ugdo studentus į lyderius įvairiai ir globaliai visuomenei.

UNG istorija

2012 m. pradžioje Džordžijos universiteto sistemos valdyba rekomendavo konsoliduoti Šiaurės Džordžijos koledžą ir valstijos universitetą, kuris buvo įkurtas 1873 m. Dahlonegoje, Džordžijos valstijoje, ir Geinsvilio valstijos koledžą, kuris buvo įkurtas 1964 m. Geinsvilyje, Džordžijos valstijoje. Konsolidacija tapo oficialia 2013 m. sausio 8 d., sukuriant Šiaurės Džordžijos universitetą (UNG), turintį keturis miestelius šiaurės rytų Džordžijos valstijoje.

2015 m. rugpjūčio mėn. UNG atidarė papildomą miestelį Blue Ridge mieste, Džordžijos valstijoje, kad aptarnautų studentus šiauriausiame valstijos regione.

UNG, kaip regioninė kelių universitetų institucija ir svarbiausia vyresnioji karo kolegija, yra unikali savo studentams siūlomų mokomųjų dalykų Pathways asortimentu. Nuo asocijuotų laipsnių iki magistrantūros studijų programų UNG suteikia daugybę galimybių padėti studentams tapti įvairios ir globalios visuomenės lyderiais. Vienas iš tik šešių federaliniu mastu paskirtų vyresniųjų karinių kolegijų šalyje, universitetas išsiskiria Džordžijos karo koledžu, o jo nacionaliniu mastu pripažinta armijos ROTC programa pritraukia studentus iš visos valstijos, regiono ir tautos. Be to, UNG yra įtraukta į Džordžijos universiteto sistemą kaip valstybės lyderystės instituciją ir pelnė Carnegie mokymo tobulinimo fondo bendruomenės įsitraukimo klasifikaciją.

Mūsų Kultūra

Šiaurės Džordžijos universitetas yra studentų, dėstytojų, darbuotojų, absolventų ir draugų bendruomenė, kuri yra įsipareigojusi siekti tobulumo ugdymo, lyderystės ugdymo ir bendruomenės įsitraukimo.

UNG institucinės vertybės – kompetencija, dėmesys studentams, vientisumas, įsitraukimas ir aptarnavimas – yra esminės mūsų tapatybės ir misijos – paruošti studentus tapti lyderiais įvairiose ir globalioje visuomenėje – esminės. UNG kultūra sustiprina šį įsipareigojimą ir mūsų, kaip atsakingų mums patikėtų išteklių ir pareigų valdytojų, vaidmenį.

Mūsų vizija

Šiaurės Džordžijos universitetas bus regioninis ir nacionalinis akademinės kompetencijos, įsitraukimo, mokymosi galimybių ir lyderystės ugdymo lyderis.

Mūsų misija

Šiaurės Džordžijos universitetas, regioninė kelių universitetų institucija ir svarbiausia vyresnioji karinė kolegija, suteikia akademinės kompetencijos kultūrą į studentus orientuotoje aplinkoje, apimančią kokybišką išsilavinimą, aptarnavimą, tyrimus ir kūrybiškumą. Tai pasiekiama turint plačią prieigą prie išsamių akademinių ir bendrojo ugdymo programų, kurios ugdo studentus į lyderius įvairiai ir pasaulinei visuomenei. Šiaurės Džordžijos universitetas yra Džordžijos universiteto sistemos lyderio institucija ir Džordžijos karo koledžas.

Mūsų vertybės

 • Tobulumas – lūkesčius viršijančių veiklos standartų ir atskaitomybės propagavimas
 • Dėmesys mokiniams – palengvinti visų mokinių sėkmę ir siekti ugdymo tikslų bei puoselėti svetingą aplinką, kuri vertina ir atspindi įvairovę bei įtrauktį.
 • Sąžiningumas – ugdyti savyje ir kituose norą ir tvirtumą veikti sąžiningai ir etiškai
 • Įtraukimas – aktyvaus dalyvavimo, intelektualinio tyrimo ir kūrybiškumo, bendradarbiavimo ir bendruomenės partnerystės skatinimas
 • Paslauga – savęs atidavimas universiteto ir visų jo narių bei didesnės bendruomenės gyvenimui ir turtingumui gerinti.

Universiteto ypatybės

Dahlonega miestelis

Mėlynojo keteros kalnų papėdėje įsikūręs Dahlonega Campus padeda studentams išnaudoti savo potencialą nuo 1873 m. UNG yra viena iš šešių vyresniųjų karinių kolegijų šalyje, kurioje dalyvauja beveik 800 kariūnų, dalyvaujančių apdovanojimus pelniusioje armijos ROTC programoje, įsikūrusioje čia. .

Turėdami daugiau nei 100 universiteto klubų, taip pat Graikijos gyvenimas, vietinis sportas ir studentų veikla, turėsite daugybę būdų, kaip įsitraukti ir susirasti draugų miestelyje. Jums patiks laisvalaikiu apžiūrėti istorinę miesto aikštę supančiose parduotuvėse ir restoranuose arba pasimėgauti didingais vaizdais žygiuodami vienu iš netoliese esančių kalnų takų. O kai esate nusiteikę linksmybėms dideliame mieste, mes esame tik valanda kelio automobiliu nuo Atlantos.

Geinsvilio miestelis

Geinsvilio miestelis, kuriame gyvena daugiau nei 7500 į darbą ir atgal važinėjančių studentų, yra maždaug valandą į šiaurę nuo Atlantos metro stoties, todėl patogiai pasieksite didmiesčio lankytinas vietas, daug vietinių pramogų ar tiesiog tingią dieną prie nuostabaus Lanier ežero.

Kadangi Geinsvilio miestelis yra regioninis sveikatos priežiūros, žemės ūkio, mažmeninės prekybos ir kitų pagrindinių pramonės šakų centras, jis yra unikalioje padėtyje, kad suteiktų jums prieigą prie darbo ir stažuočių įvairiose klestinčiose pramonės šakose.

  Studentų atsiliepimai

  Vietos

  • Dahlonega

   82 College Circle Dahlonega, GA 30597, 30533, Dahlonega

  • Gainesville

   3820 Mundy Mill Rd. Oakwood, GA 30566, , Gainesville

   Klausimai