Keystone logo
University of New Brunswick College of Extended Learning

University of New Brunswick College of Extended Learning

University of New Brunswick College of Extended Learning

Įvadas

Apie CEL

Mūsų misija: Sukurti ir pristatyti novatorišką, transformuojamą programavimą visų amžiaus grupių mokiniams ir visoms aplinkybėms.

Naujojo Brunsviko universitetas nuo 1950 m. Teikia tęstinio mokymo programas. 2002 m. UNB įsteigė Išplėstinio mokymosi koledžą (UNB CEL), skirtą tęstiniam mokymuisi ir profesiniam tobulinimui besimokantiems suaugusiems, taip pat interneto programavimui asmenims privačiose ir vietos, nacionaliniu ir pasauliniu mastu veikiančios visuomeninės organizacijos.

UNB CEL yra įsipareigojusi pasiūlyti kokybiškus, atitinkamus kursus ir programas kartu su pritaikytais mokymų sprendimais ir paslaugomis, kurios skatina asmeninį ir organizacinį augimą ir plėtrą. Remdamasi novatoriškomis partnerystėmis, UNB CEL rengia programas, kurios prisideda prie Atlanto kanadiečių ir kitų šalių socialinių, kultūrinių ir ekonominių vystymosi poreikių.

Mūsų paslaugos apima visą spektrą nuo analizės ir planavimo iki projektavimo ir kūrimo, iki mokymosi visą gyvenimą galimybių pristatymo ir administravimo, laisvalaikio, karjeros ir profesinio mokymo, laipsnio užbaigimo ir kreditų programų internetu.

Vietos

  • Fredericton

    3 Bailey Drive P.O. Box 4400, E3B 5A3, Fredericton

    Klausimai