Keystone logo
University of Nebraska-Lincoln Iki sveikatos (ne laipsnio)
University of Nebraska-Lincoln

Iki sveikatos (ne laipsnio)

Lincoln, Jungtinės Amerikos Valstijos

120 Hours

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Aug 2024

USD 268 / per credit *

Stovykloje

* in-state|859 USD už kredito valandą už valstybės ribų

Įvadas

Išankstinė sveikata yra patariamoji kategorija tiems, kurie ketina stoti į profesionalią sveikatos mokyklą. Naršykite sveikatos priežiūros sritis ir nubrėžkite savo karjeros kelią su patarėjo pagalba. Ikisveikatos sritys nėra pagrindinės ir nesuteikia bakalaureato laipsnių. Studentai gali pasirinkti bet kurią specialybę, kartu studijuodami bet kurią iš 18 ikisveikatos sričių. Jūsų specialybė gali pagerinti jūsų karjerą sveikatos priežiūros srityje arba suteikti karjeros galimybių už šios srities ribų.

Programos ypatybės

Pasirengimas stojant į profesinę mokyklą

Priėmimas į profesinę mokyklą yra holistinis procesas. „Explore Center“ patarėjas bendradarbiaus su jumis, kad sudarytų kursinių darbų ir popamokinės veiklos planą, reikalingą norint būti konkurencinga norint patekti į su sveikata susijusią profesinę mokyklą. Turite omenyje keletą profesinių mokyklų? Galite susisiekti su atstovu čia pat, naršymo centre.

Sveikatos priežiūros karjeros patirtis

Įsigykite apie sveikatos priežiūros galimybių įvairovę ir platumą per darbo šešėlį, stažuotes, klinikinę patirtį ir pirmųjų metų seminarą.

Pasirengimas stojamiesiems egzaminams

Kai kuriose profesinėse sveikatos mokyklose reikės standartizuotų stojamųjų egzaminų. Naršymo centre suplanuojame kursų Pathway , kuris suteiks jums žinių, reikalingų šiems egzaminams.

Už klasės ribų

Bendruomenės dalyvavimas

Savanoriška veikla bendruomenėje yra puikus būdas įgyti patirties ir parodyti jūsų įsipareigojimą padėti kitiems.

Bakalauro studijos

Dalyvavimas bakalauro studijose yra puikus būdas sužinoti daugiau apie jus dominančias sritis, bendradarbiauti su fakulteto nariais ir lavinti analitinius įgūdžius.

Apie Mokyklą

Klausimai