Keystone logo

University of Mount Olive Online

A logo

Įvadas

Įkurta 1951 metais, iš Mount Olive universitetas yra privati ​​įstaiga įsišaknijusi laisvųjų menų apibrėžiant krikščioniškąsias vertybes. Universitetas regioniniu akredituotos Pietų asociacija kolegijų ir mokyklų komisijos kolegijų (SACSCOC).

Kaip regioniniu akredituotos, tikėjimo pagrindu, privačioje įstaigoje, Mount Olive universitetas sukuria aplinką, kad žmonės galėtų pasiekti maksimalų sėkmės, pateikimo studentų prioritetus virš visa kita. Padarytų profesoriai, dalyvauja studentų, ir mažos klasės dydžių yra komponentai, jų holistinį mokymosi metodo skatinti asmeninį ir profesinį augimą.

Akreditavimas

Mount Olive universitetas yra akredituotos Pietų Asociacijos kolegijų ir mokyklų komisijos kolegijų sudarymo asocijuota, vidurinio mokslo baigimo atestato, ir magistrantams. Susisiekite Komisijai apie kolegijų bent 1866 Pietų Lane, Decatur, Džordžija 30033-4097 arba skambinkite 404-679-4500 už klausimus apie Mount Olive universiteto akreditacija.

Nediskriminavimo politika: Mount Olive universitetas neturi diskriminuoti dėl rasės, lyties, odos spalvos, tautinės ar etninės kilmės, amžiaus, ar negaliai pagrindu jos personalo ir švietimo politikos administravimą. Ji pripažįsta visas kvalifikacijos studentus kokios rasės, odos spalvos, tautinės ar etninės kilmės naudotis visomis teisėmis, privilegijomis, programas ir veiklą bendrai nustatytą tvarką ar padaromi prieinamais studentams.

Vietos

  • 634 Henderson Street Mount Olive, NC 28365, , Mount Olive

Klausimai