Keystone logo
University of Miskolc

University of Miskolc

University of Miskolc

Įvadas

Tradicijų, žinių ir bendruomenės dvasios miestelis

Įsikūręs ramioje aplinkoje

Unikalus miestelis nuostabioje gamtos aplinkoje, modernios laboratorijos, paskaitų salės, dirbtuvės, bendrabučiai, sporto, kultūros ir pramogų patalpos – tai University of Miskolc .

University of Miskolc įkurtas 1735 m., kaip kalnakasybos ir metalurgijos specialistų rengimo institutas, veikiantis kaip pavyzdys daugeliui pasaulio politechnikos institutų, visada užėmė reikšmingas mokslo, profesinio rengimo ir mokymo pozicijas. Per pastaruosius kelis XX amžiaus dešimtmečius Institucija išsivystė į visavertį spalvingą universitetą su tradiciniais trimis technikos fakultetais (Žemės mokslų, Medžiagų mokslų, Mechanikos inžinerijos ir Informatikos) bei naujais Ekonomikos, Teisės, Menų ir Menų fakultetais. Humanitariniai mokslai, Sveikatos apsauga ir Muzika, taip pat tęstinio mokymosi ar aukštesniojo profesinio mokymo kursai. Universitete mokosi apie 10 000 studentų ir beveik 600 akademinių darbuotojų, kuriems padeda maždaug tiek pat techninių ir administracinių darbuotojų.

Daugumą universiteto pastatų galima rasti Universiteto miestelyje (Universiteto miestelyje), unikaliame ir erdviame miestelyje, kuris buvo pastatytas pagal amerikietiško miestelio modelį ir yra apsuptas didelio parko. Universiteto miestelis su savo 850 000 kvadratinių metrų teritorija yra Miškolco miesto dalis. Muzikos rūmuose miesto centre yra Bartóko Béla muzikos institutas, kuris buvo integruotas į universitetą 1997 m.

Universitetas turi bendradarbiavimo sutarčių su daugiau nei 150 užsienio universitetų, 160 dvišalių sutarčių ERASMUS mobilumo programoje. University of Miskolc yra pirmoji Vengrijos institucija, 2008 m. gavusi „Aukštojo mokslo kokybės apdovanojimą“.

Ilgos istorinės tradicijos derinamos su naujomis mokslinių tyrimų ir švietimo kryptimis. Aukštą University of Miskolc mokymo kokybę rodo ne tik gautų profesinių apdovanojimų skaičius, bet ir didėjantis užsienio bei Vengrijos studentų susidomėjimas University of Miskolc studijuoti aukščiausiu akademiniu lygiu. Mūsų absolventų reikalauja daugybė potencialių darbdavių.

Miškolcas yra miestas šiaurės rytų Vengrijoje ir daugiausia žinomas dėl savo pramonės. Tai taip pat yra Borsod-Abaúj-Zemplén apskrities buveinė ir Šiaurės Vengrijos regiono mokslo ir kultūros centras.

Iš Miškolco lengvai pasieksite garsųjį Tokajaus vyno regioną. Galite leistis į gražias ekskursijas į netoliese esančius kalnus ir ežerus arba į istorinius miestus, įskaitant Egerį, Sarospataką ir gražųjį Szilvásváradą.

University of Miskolc laukia kryptingų ir motyvuotų studentų, kurie siekia įgyti kvalifikaciją tradicinėje, tačiau modernioje ir šviežioje akademinėje aplinkoje.

Priėmimai

Universiteto ypatybės

 • Universiteto dydis:

  30

 • Išsiskirianti architektūra:

  4

 • Pastatų skaičius:

  13

 • Apgyvendinimas:

  7 dormitories

Vietos

 • Miskolc

  H-3515 Miskolc-Egyetemváros, , Miskolc

Klausimai