Keystone logo
University of Groningen

University of Groningen

University of Groningen

Įvadas

Groningeno universitetas

Groningeno universitetas yra 100 geriausių mokslinių tyrimų universitetų, turinčių pasaulinę perspektyvą. Šiuo metu "Times Higher Education" reitinge užimame 75 vietą ir siūlome daugiau nei 30 anglų kalba dėstomų bakalauro programų ir daugiau nei 125 magistro programas. 1614 m. įkurtas universitetas yra vienas seniausių mokslinių tyrimų universitetų Nyderlanduose. Esame išties tarptautinis universitetas, kuriame studijuoja daugiau kaip 36 000 studentų ir 9 000 tarptautinių studentų iš daugiau kaip 120 skirtingų tautybių.

Kodėl verta rinktis Groningeną?

Aukščiausios kokybės išsilavinimas: Groningeno universitetas siūlo įvairias įdomias ir labai vertinamas studijų programas. Būdami studentai gausite aukštos kokybės priežiūrą ir galėsite rinktis iš daugybės galimybių. Groningeno universitetui suteiktas "Geriausio tradicinio Nyderlandų universiteto" kokybės ženklas.

Aukščiausio lygio moksliniai tyrimai: mes esame tarp geriausių mokslinių tyrimų universitetų Europoje. 2016 metais mūsų profesorius Benas Feringa laimėjo Nobelio chemijos premiją. Universitetas vykdo novatoriškus ir socialiai reikšmingus tyrimus, o mūsų tyrimai tiesia tiltus tarp disciplinų.

Gyvas studentų gyvenimas: Groningenas yra gyvybingas studentų miestas. Jos gyventojų amžius yra mažiausias Nyderlanduose. Kas ketvirtas iš 200 000 gyventojų yra studentas. Studentus galima pamatyti visur: studijuojančius parke, besimėgaujančius naktiniu gyvenimu ir dirbančius įvairius darbus ne visą darbo dieną. Groningenas yra saugus ir žalias miestas gyventi ir buvo išrinktas vienu laimingiausių Europos miestų.

400 metų reputacijos: Groningeno universitetas turi turtingą istoriją ir puikią reputaciją. Per 400 universiteto gyvavimo metų jame studijavo ar dirbo daugybė labai talentingų įvairių sričių žmonių, tarp jų keturi Nobelio premijos laureatai, pirmoji Nyderlandų universiteto studentė, pirmoji dėstytoja moteris, pirmasis olandų astronautas ir pirmasis Europos banko prezidentas.

Tikrai tarptautinis: Esame žinomi dėl didelės tarptautinės bendruomenės. Kasmet Groningene studijuoja beveik 6000 užsienio studentų iš daugiau nei 120 šalių. Gyventi Groningene nemokant olandų kalbos - ne problema; galėsite užsisakyti maisto, apsipirkti drabužių ir net lankyti sporto užsiėmimus anglų kalba. Groningeno universitetas palaiko glaudžius tarptautinius ryšius, todėl dalį studijų laiko galite lengvai praleisti studijuodami užsienyje. Taip pat siūlome kelias unikalias tarptautines magistrantūros programas, vykdomas bendradarbiaujant su kitais dideliais Europos universitetais.

Bakalauro programos

Mes siūlome per 30 anglų kalbos dėstomų bakalauro programų . Devynioms mūsų bakalauro programoms suteiktas kokybės ženklas „ Aukščiausio laipsnio programa “.

Magistrantūros programos

Šiuo metu Groningeno universitetas siūlo daugiau kaip 125 anglų kalba dėstomas magistrantūros programas, iš kurių 18 yra įvertintos kaip "Geriausiai vertinamos programos" Nyderlanduose.

Fakultetai

Groningeno universitete mokslinius tyrimus ir švietimą organizuoja 11 skirtingų fakultetų. Šie fakultetai yra šie:

Ekonomikos ir verslo fakultetas
Elgesio ir socialinių mokslų fakultetas
Teologijos ir religijos fakultetas
Menų fakultetas
Medicinos mokslų fakultetas
Teisės fakultetas
Erdvinių mokslų fakultetas
Filosofijos fakultetas
Gamtos ir inžinerijos fakultetas
Groningeno universiteto koledžas
„Campus Fryslân“

Universiteto ypatybės

University of Groningen yra trys miesteliai, išsidėstę dviejuose miestuose. Groningene 11 fakultetų yra įsikūrę 150 skirtingų pastatų visame mieste, dviejuose miesteliuose.

Jei studijuojate Mokslo ir inžinerijos fakultete arba Ekonomikos ir verslo fakultete, tikriausiai lankysite pamokas Zernike miestelyje miesto šiaurėje.

Elgesio ir socialinių mokslų, Teologijos ir religijos studijų, Menų, Medicinos mokslų, Teisės, Erdvinių mokslų, Filosofijos ir Gronigeno universiteto koledžo pastatai išsidėstę po visą miesto centrą.

Leeuwarden mieste, netoli Groningeno, galite rasti Campus Fryslân. Tai unikalus fakultetas, nes fakultete atstovaujama kelioms disciplinoms.

Daugiau informacijos apie mūsų fakultetus rasite mūsų svetainėje!

Groningenas yra miestas, kuriame daug studentų, todėl dažnai sunku rasti būstą. Studentai gyvena visame mieste įvairių tipų būstuose. Jų kaina skiriasi ir apima bendrą būstą su kitais studentais, individualias studijas ar apartamentus bei SSH – nepriklausomą miesto studentų būsto teikėją. University of Groningen nėra miestelio universitetas ir nesiūlo apgyvendinimo miestelyje. Todėl nakvynę turėsite susirasti patys. Kuo anksčiau rasite nakvynę, tuo geriau.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie apgyvendinimą Groningene, apsilankykite mūsų svetainėje ir ieškokite informacijos būsimiems studentams!

  Stipendijos ir finansavimas

  Universitetas yra įsipareigojęs pripažinti akademinių pasiekimų meistriškumą, siūlydamas daugybę stipendijų tarptautiniams studentams ir mokslininkams. Galimos kelios stipendijos tarptautiniams studentams, kurie yra motyvuoti studijuoti bakalauro, magistro ir doktorantūros studijas. programoms, taip pat mainams, trumpiems kursams ir moksliniams tyrimams mūsų universitete.

  Reitingai

  University of Groningen

  Campus Life & Facilities

  • Biblioteka su studijų erdvėmis, prieiga prie daugiau nei 80 000 el. žurnalų, milijono el. knygų, trijų milijonų spausdintų knygų ir 5000 žurnalų
  • Karjeros paslaugos, kurios parengia studentus darbo rinkai su CV patikrinimais, seminarais ir asmeniniais karjeros patarimais
  • Kalbų centras su kursais nuo prancūzų ir italų iki japonų ir hebrajų, taip pat olandų
  • Studentų aptarnavimo centras, teikiantis pagalbą dėl studijų įgūdžių, psichologinių problemų, finansinių reikalų ir studijų su funkcinių sutrikimų
  • ACLO, didelė sporto asociacija, siūlanti iki 100 skirtingų sporto šakų, kuriose galite dalyvauti

  Studentiškas gyvenimas yra kur kas daugiau nei tik pasiruošimas viso gyvenimo pasiekimams. Būdami Groningene galėsite patirti viską, ką gali pasiūlyti miestas – nuo gyvybingos meno ir muzikos scenos iki unikalaus, studentų įkvėpto naktinio gyvenimo.

  Prisijunk prie klubų

  Nesvarbu, ar norite sekti savo aistrą, išbandyti naują hobį ar tiesiog susirasti naujų draugų, galite prisijungti prie vienos iš daugelio studentų vadovaujamų sporto, studijų ir studentų asociacijų! Nuo sporto iki kultūros, politikos iki partijų, be jokios abejonės, rasite asociaciją, atitinkančią jūsų interesus. Informaciją apie studijų, studentų ir sporto asociacijas rasite mūsų svetainėje!

  Vakarėlių miestelis

  Būdamas esminiu Nyderlandų studentų miesteliu, Groningenas siūlo neprilygstamą naktinį gyvenimą, kuriame yra daugiau nei 150 barų ir pramogų vietų, viliojančių žmones iš toli. Nemokamas įėjimas yra standartinis, o studentams taikomos nuolaidos, todėl miestas yra puiki vieta tiems, kurie turi studentų biudžetą. Sužinokite apie pasaulinio lygio festivalius, gatvės meno instaliacijas ir tarptautiniu mastu žinomus Groningeno muziejus mūsų svetainėje.

  Jaunasis miestas

  Nors Groningenas yra senas miestas, kurio šaknys siekia geležies amžių, gyventojų atžvilgiu jis yra vienas jauniausių Europoje. Vidutinis 34 metų amžiaus miestas turi unikalią atmosferą, kurios nerasite kitur. Neseniai pavadintas „pasaulio dviračių sostine“, nenuostabu, kad Groningenas turi fantastišką dviračių infrastruktūrą – viskas yra vos už kelių minučių kelio dviračiu. Pačiame mieste yra viskas, ko reikia – nuo lauko turgų iki populiarių mados tinklų. Sužinokite, ką dar Groningenas gali pasiūlyti mūsų svetainėje!

  Puiki bazė

  Groningenas yra puiki vieta pradėti savo kelionės nuotykius. Jei norite atviros erdvės ir gryno oro, galite eiti ir tyrinėti pajūrį arba vieną iš Nyderlandų salų, esančių vos 40 km nuo miesto centro. Dauguma Nyderlandų, įskaitant Amsterdamą, ir keli dideli Vokietijos miestai, tokie kaip Hamburgas, Brėmenas ir Dortmundas, pasiekiami traukiniu, automobiliu ar autobusu vos per kelias valandas. Belgiją, Prancūziją ar Daniją nuvažiuosite vos per kelias valandas traukiniu, automobiliu, keltu ar autobusu ir mūsų pačių Groningeno-Eelde oro uostą, todėl jūs esate puiki vieta keliauti!

  Priėmimo į programą reikalavimai

  Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

  Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

  Vietos

  • Groningen

   University of Groningen PO Box 72

   • Leeuwarden

    Wirdumerdijk 34, CE Leeuwarden Netherlands, 8911, Leeuwarden

    Chat with students

    Klausimai