Keystone logo
University of Gothenburg, Sahlgrenska Academy (Faculty of Medicine) Visuomenės sveikatos mokslų magistro laipsnis
University of Gothenburg, Sahlgrenska Academy (Faculty of Medicine)

Visuomenės sveikatos mokslų magistro laipsnis

Gothenburg, Švedija

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

02 Sep 2024

SEK 310 000 / per course

Stovykloje

Įvadas

Visuomenės sveikatos mokslų magistrantūros programa skirta tiems, kurie domisi sveikata ir visuomenės sveikata. Mūsų programa suteikia studentams įgūdžių, reikalingų strateginiam ir praktiniam darbui visuomenės sveikatos srityje tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu. Sužinosite, kokie individualūs ir struktūriniai veiksniai daro įtaką sveikatai ir kokios sąlygos užtikrina gerą žmonių sveikatą ir sveikatos lygybę. Baigę programą, turėsite įvairių karjeros galimybių ir galėsite tęsti doktorantūros studijas.

Ar domitės sveikata ir visuomenės sveikatos gerinimu? Norite ką nors pakeisti ir jus skatina idėja užtikrinti sveikatos lygybę? Tuomet turėtumėte teikti paraišką dalyvauti visuomenės sveikatos mokslų magistrantūros programoje. Mūsų studentai rengiami taip, kad galėtų dirbti visuomenės sveikatos srityje tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu. Siūlome tarptautinę studijų aplinką, kurioje sutiksite kitų studentų iš viso pasaulio.

Kodėl skirtingų žmonių grupių sveikata taip smarkiai skiriasi? Kokie svarbūs veiksniai turi įtakos sveikatai ir kaip galime pagerinti žmonių gyvenimą? Tai keletas visuomenės sveikatos problemų, su kuriomis susiduriame. Norint sumažinti skirtumus tarp grupių ir pasiekti ilgalaikio ir teisingo visuomenės sveikatos gerinimo, reikia plačios ir tarpdisciplininės perspektyvos. Reikia kvalifikuotų visuomenės sveikatos mokslininkų, kurie tirtų šiuos klausimus ir formuotų bei vertintų visuomenės sveikatos pastangas.

Visuomenės sveikatos mokslų magistrantūros programoje studentai mokomi pagrindinių šios srities teorijų ir metodų. Ši dvejų metų trukmės programa dėstoma anglų kalba. Programos tikslas - suteikti jums priemones, reikalingas tam, kad galėtumėte planuoti, vykdyti ir vertinti visuomenės sveikatos darbą bei siekti mažinti sistemingus gyventojų sveikatos skirtumus.

Taip pat susipažinsite su epidemiologija, socialine epidemiologija, kiekybiniais ir kokybiniais tyrimų metodais bei sveikatos ekonomikos teorijomis ir metodais. Siūlome tiek įvadinį, tiek išplėstinį sveikatos ekonomikos kursą.

Ką siūlome

  • Tarptautinė aplinka - susitikite su mokytojais ir mokiniais iš viso pasaulio
  • Akademinės patirties įvairovė - studijos su gydytojais, mokytojais, teisininkais ir kitų profesijų atstovais.
  • Įvadinis ir išplėstinis sveikatos ekonomikos kursas
  • Ilgesnių stažuočių galimybės
  • Studijų ir stažuočių užsienyje galimybės
  • Centrinėje miestelio vietoje, netoli restoranų ir pramogų
  • Vos per žingsnį nuo Slottsskogeno parko, Botanikos sodo ir kitų žaliųjų zonų

Priėmimai

Programos mokestis už mokslą

Įranga

Apie Mokyklą

Klausimai