Keystone logo
University of Essex Online

University of Essex Online

University of Essex Online

Įvadas

Esekso internetinis universitetas teikia 100 % internetinius ir neakivaizdinius verslo, kompiuterijos, švietimo, sveikatos, teisės, kriminologijos ir psichologijos kursus. Siūlome tokias kvalifikacijas: bakalauro laipsnius CertHE ir bakalauro laipsnius bakalauro, magistro laipsnius PG Certs, PG Dips ir magistro laipsnius antrosios pakopos studijose, kurių trukmė svyruoja nuo 8 mėnesių iki 4 metų.

Galite mokytis pas mus iš bet kur, kur yra interneto ryšys, ir tokiu laiku, kuris geriausiai atitinka jūsų tvarkaraštį. Jūsų kursas bus pristatytas per naujausią virtualią mokymosi aplinką (VLE), kuri suteikia jums 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę prieigą prie aukštos kokybės išteklių, įskaitant paskaitų transliacijas, diskusijų forumus, tiesioginius seminarus ir klausimų bei atsakymų sesijas. kaip plati el. biblioteka.

Net jūsų įvertinimai bus baigti tik internetu – nė vienas iš mūsų kursų nereikalauja keliauti į testavimo patalpas ar egzaminų centrus. Tiesą sakant, daugumoje mūsų kursų egzaminų visai nėra! Keliems kursams, kuriems taikomi egzaminų reikalavimai, naudojame virtualią tikrinimo sistemą, kuri leidžia laikyti akademiškai griežtus egzaminus patogiai savo namuose. Priešingu atveju atliksite rašytines užduotis, dalyvausite diskusijų forumuose arba rašysite atspindinčius žurnalo įrašus.

Nesvarbu, ar esate patyręs profesionalas, norintis tobulėti, ar ką tik baigęs studijas, norintis pagerinti savo CV, studijos internetu yra ekonomiškas, patogus ir lankstus būdas pasiekti priekį.

Kodėl mokytis pas mus?

Esame vienas iš ilgiausiai veikiančių 100% internetinių laipsnių teikėjų JK. Visi mūsų kursai yra specialiai sukurti pristatymui internetu, derinant aukso standarto mokymą su naujausiomis technologijomis ir suteikiant galimybę įgyti aukščiausios klasės išsilavinimą iš bet kurios pasaulio vietos.

Mes didžiuojamės, kad būti įvertinta sidabro Mokymo kompetencijos sistemos (TEF) atlieka Office for Students (OfS). Taip pripažįstamas mūsų įsipareigojimas užtikrinti aukštos kokybės studentų patirtį, o mokymosi aplinka ir akademinė parama, taip pat mokymo vertinimas ir grįžtamasis ryšys įvertinti puikiai. 2023 m. Nacionalinėje studentų apklausoje (NSS) 95 % dalyvių sutiko, kad kursas padėjo jiems įgyti žinių ir įgūdžių, reikalingų ateičiai, o 94 % teigė, kad kursas jiems buvo intelektualiai stimuliuojantis.

Mūsų internetiniai mokytojai yra pirmaujančios institucijos ir savo sričių specialistai. Jie yra aistringi to, ko moko, ir derina savo žinias apie pramonės praktiką su aukštos kokybės akademiniu pristatymu, suteikdami neprilygstamą mokymosi patirtį.

Mūsų atsidavusių studentų patarėjų ir studijų įgūdžių specialistų komanda teikia pasaulinio lygio mentorystę ir akademinę pagalbą nuo pirmosios dienos iki studijų baigimo. Komanda bus pasiruošusi jums padėti ir vadovauti studijuojant. Kad ir koks būtų klausimas ar problema, jie dirbs su jumis, kad rastų sprendimą.

Visas mūsų kvalifikacijas suteikia ir patvirtina Esekso universitetas – apdovanojimus pelnęs universitetas, turintis 50 metų mokymo ir mokslinių tyrimų kompetencijos paveldą. Baigę studijas būsite pakviesti baigti Esekso universiteto Kolčesterio miestelį. Jūs gausite tą patį pažymėjimą, kaip ir universiteto studentai – jūsų studijų būdas nurodytas tik jūsų akademinėje pažymoje.

Vietos

  • Leeds

    Albion Street, LS1 5ES, Leeds

  • QM88+QV

    QM88+QV, Jungtinė Karalystė

Chat with students

Klausimai