Keystone logo
University Of Cumbria Slaugos bakalauro laipsnis (Hons) su suaugusiųjų arba psichikos sveikatos slaugos kryptimis (priešįstatyminė praktika)
University Of Cumbria

Slaugos bakalauro laipsnis (Hons) su suaugusiųjų arba psichikos sveikatos slaugos kryptimis (priešįstatyminė praktika)

Carlisle, Jungtinė Karalystė

3 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2024

GBP 16 400 / per year *

Stovykloje

* tarptautinis | JK: £9,250 per mokslo metus

Įvadas

Psichikos sveikatos slaugos tikslas - teikti paramą ir slaugą pažeidžiamiems asmenims visą jų gyvenimą, kad būtų patenkinti jų individualūs poreikiai, derinant slaugos vertybes su šiuolaikinėmis žiniomis, patirtimi, bendravimo ir tarpasmeniniais įgūdžiais, kad būtų užmegzti tvirti terapiniai santykiai.

Mūsų kursai skirti įgyti profesinę ir akademinę kvalifikaciją, kurios reikia norint užsiregistruoti Slaugos ir akušerijos taryboje ir dirbti psichikos sveikatos slaugytoju. Šis diplomas suteiks pagrindą jūsų ateities karjeros pasirinkimams, leis jums dirbti psichikos sveikatos slaugytoju įvairiose įstaigose, įskaitant stacionarines ir bendruomenės paslaugas bei specializuotus kompetencijos centrus, tokius kaip Valgymo sutrikimų, Atminties vertinimo, Narkotikų & alkoholio ar Teismo medicinos ir kalėjimų tarnybos.

Šio kurso metu galėsite...

  • Dirbkite kartu su asmenimis, sergančiais psichikos ligomis, ilgalaikėmis ligomis ir turinčiais didelių psichologinių problemų, skirdami jiems laiko ir teikdami paramą, kad padėtų atsigauti.
  • Naudokitės aukštos kokybės imitacine įranga kartu su praktine patirtimi ir akademinėmis paskaitomis.
  • Atlikite praktiką įvairiose vietose, apimančiose vaikų, suaugusiųjų ir pagyvenusių žmonių slaugą, tiek miesto, tiek kaimo vietovėse.
  • Mokykitės iš patyrusių specialistų, turinčių įvairios klinikinės patirties ir akademinių interesų.
  • Išgirskite iš pirmų lūpų pasakojimus apie istorijas sveikatos priežiūros srityje iš asmeninės patirties.
  • Įgykite registruotos slaugytojos profesinę kvalifikaciją ir įvairios praktikos sričių patirtį, kurią naudodami galėsite svarstyti apie būsimos karjeros galimybes.

Programos mokestis už mokslą

Priėmimai

Apie Mokyklą

Klausimai