Keystone logo
University of Birmingham - College of Engineering and Physical Sciences

University of Birmingham - College of Engineering and Physical Sciences

University of Birmingham - College of Engineering and Physical Sciences

Įvadas

Ar norite ką nors pakeisti ir padėti formuoti pasaulį, kuriame gyvename? Ar domitės problemų sprendimu? Ar norėtumėte dirbti su geriausiais pasaulio tyrėjais, kad pateiktumėte dabartinių ir ateities pasaulinių problemų sprendimus?

Jei taip, Birmingamo universitetas gali būti tinkamas pasirinkimas antrosios pakopos studijoms. Inžinerijos ir fizinių mokslų kolegija pirmauja pažangiausių švietimo, tyrimų ir plėtros srityse įvairiuose sektoriuose, tokiuose kaip inžinerija, pramonė, technologijos, energetika, sveikatos priežiūra ir dar daugiau. Studijos pas mus bus ne tik kitas žingsnis jūsų karjeros kelyje, bet ir padės padaryti pasaulį pažangesniu, atsparesniu ir tvaresniu.

Kodėl studijuoti Birmingamo universitete?

  • Mes esame pasaulinis 100 geriausių universitetų ir užimame 20 geriausių JK lygų lentelėse
  • JK 100 geriausių absolventų darbdavių mus pavadino labiausiai orientuotu universitetu (The Graduate Market 2021 m.
  • 87 % mūsų tyrimų turi pasaulinį poveikį (REF 2014)
  • Daugybė UoB absolventų ir darbuotojų dalyvavo Nobelio premijomis įvertintame darbe
  • Studentams teikiama daugybė įsidarbinimo pagalbos paslaugų. Kolegija ir mūsų karjeros tinklas gali suteikti jums praktinių patarimų ir įgūdžių tobulinant karjerą. Taip pat turime puikius pramoninius ryšius su pasaulinėmis kompanijomis, tokiomis kaip „Rolls Royce“ ir „Jaguar Land Rover“, o tai suteikia galimybę mūsų studentams įgyti įžvalgos ir patirties apie pramonę.
  • Jei pradėsite studijas 2021 m. rugsėjo mėn., galite gauti Sandraugos stipendiją, kurios vertė – £3,000, arba Globalią magistro stipendiją, kurios vertė – £10,000. Informacija ir tinkamumo kriterijai apie abu apdovanojimus pateikiami mūsų svetainėje.

Vietos

  • University of Birmingham Edgbaston Birmingham, B15 2TT, Birmingham

Klausimai