Keystone logo

Université Côte d’Azur (UCA)

A logo

Įvadas

Université Côte d'Azur yra neseniai įsteigta Prancūzijos Rivjeros aukštojo mokslo įstaigų grupė, jungianti pagrindinius regiono aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų dalyvius. Université Côte d'Azur siekia sukurti naują 21-ojo amžiaus modelį Prancūzijos universitetams, pagrįstą nauja disciplinų sąveika, nauja mokslinių tyrimų, mokymo ir naujovių koordinavimo forma bei stiprios partnerystės su privačiuoju sektoriumi ir vietos valdžios institucijomis. 2016 m. Sausio mėn. Université Côte d'Azur laimėjo prestižinį "IDEX" apdovanojimą iš Prancūzijos vyriausybės už savo UCAJEDI projektą, įtraukdamas jį į dešimtuką pasaulinės klasės išsamius universitetus Prancūzijoje.

21-ojo amžiaus universitetas

"Côte d'Azur" universitetą sudaro 13 puikių institucijų, dirbančių kartu kaip vienas UNIVERSITETAS. Mes užginčiame save visais būdais. Mes skaidome barjerus beveik visose srityse. Mes einame už ribų. Mes ieškome geriausių iš visų iš mūsų geriausių, kad pagerintume mūsų pasaulį.

Taigi UCA taikymo sritis apima visus viešuosius ir privačius aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų subjektus, gerai žinomus ir matomus tarptautinėje arenoje, esančius Côte d'Azur. Naujoviškas išskirtinės bendradarbiavimo praktikos pobūdis sukurs savarankiškai tobulėjančias sąlygas; tai paskatins ateities mokslo, mokymo ir naujovių atsiradimą.

 • Universitetas Nicos Sophia Antipolis (UNS), intensyvus mokslas, esantis visame tarptautiniame reitinge;
 • Dvi nacionalinės mokslinių tyrimų įstaigos: CNRS ir Inria, daugiadisciplininės ir simbolinės skaitmeninių mokslų srityse;
 • Kita žvaigždė, prisijungianti prie UCA klasterio, yra Žydrojo kranto observatorija (OCA). Su maždaug 450 darbuotojų yra keturiose vietose (Mont Gros ir Valrose Nicoje, Sofija Antipolis ir Plateau de Calern observatorija). Charleso Garnier suprojektuotas OCA turi nepaprastą architektūros ir mokslo paveldą, tačiau toli gražu ne žvelgdamas į praeitį, jis išlieka tarptautiniu mastu pripažintas Žemės mokslų ir astronomijos konsorciumo tyrimų centras, turintis tikslią mechaniką, didelio našumo skaičiavimo centrus ir virtualias observatorijas.
 • Nicos centro "Hospitalier Universitaire" (CHU), pagrindinis nacionalinis hematologijos, biologinių išteklių ir gydymo modeliavimo ir naujovių centras, kuriame pagrindiniai mokslininkai šalia medicinos tyrėjų ir inžinierių;
 • EDHEC ir SKEMA - dvi išskirtinės verslo mokyklos, dalyvaujančios visuose tarptautiniuose reitinguose; dviejuose verslo mokyklose, dalyvaujančiose pasaulio reitinge, dalyvauja projekte be jų mokslinių tyrimų ir mokymo veiklos, kokybės užtikrinimo kultūra
 • Šeši meno mokyklų, veikiančių tarptautinėje arenoje, konsorciumas, apimantis pasaulinio lygio įstaigas, garantuoja mūsų vizijos originalumą ir paskatins mūsų požiūrio kūrybiškumą. Apskritai, kiekvienas žaidėjas duoda unikalų indėlį, turinčią didelę pridėtinę vertę ir naują dimensiją.
 • Centras National de Création Musicale yra vienas iš šešių nacionalinių Prancūzijos muzikos kūrimo centrų. Jos misija yra skleisti ir propaguoti šiuolaikinės muzikos repertuarą, dislokuojant savo veiklą daugiausia į keturias ašis: gamybą, transliavimą, mokymą ir mokslinius tyrimus.
 • "Ecole Nationale Supérieure d'Art Villa Arson" - tai unikali nacionalinė institucija, skirta šiuolaikiniam menui. Vienoje vietoje susibūrė meno mokykla, meno centras, menininkų rezidencija ir specializuota biblioteka. Pastatas buvo paminėti "Patrimoine du XXe siècle"
 • Subalansuota dizaino mokykla (SDS) formuoja ateitį, atsakingai sutelkdama dėmesį į keturis tvarios plėtros ramsčius, bendradarbiaudama su pramone, taikydami naujus ir kūrybiškus mokymosi metodus.
 • "Ecole Supérieure de Danse de Cannes" "Rosella Hightower" Nuo pat jos įkūrimo 1961 m. "Ecole Superieure de Danse de Cannes" "Rosella Hightower" tapo viena iš pirmaujančių pasaulio profesionalių šokių mokyklų klasikinio baleto, šiuolaikinio šokio ir džiazo mokymų prasme. ESDC partnerystė su profesinėmis šokių kompanijomis, tarp kurių "Les Ballets de Monte-Carlo" ar tarptautiniais konkursais "Le Prix de Lausanne".
 • Nacionalinės konservatorijos nacionalinis regioninis rekonstrukcijos regionas (CNRR). Nuo 1957 m. Konservatorijoje dirba daugiau kaip 50 000 studentų iš daugiau nei 50 skirtingų šalių ir pritaria puikių muzikantų serijai kaip mokiniai ar mokytojai iš viso pasaulio.


UCA ambicijos

Tyrimai, kūrimas, naujovės

„Côte d'Azur“ universitetas buvo sukurtas 2015 m., Siekiant atgaivinti kolektyvinius pagrindinių aukštojo mokslo ir Prancūzijos Rivjeros tyrimų dalyvių siekius. UCA, kaip aukštojo mokslo klasteris, apimantis didelį mokslinių tyrimų universitetą, kelias aukščiausio lygio mokslinių tyrimų agentūras ir laboratorijas, elitines verslo mokyklas ir tarptautiniu mastu žinomų meno ir dizaino mokyklų grupę, UCA turi puikias galimybes pasiūlyti daugiadisciplininius, kūrybiškus sudėtingų problemų sprendimus kelia sparčiai besikeičiantis pasaulis.

Remiantis turtinga Prancūzijos Rivjeros istorija, kaip meno ir technologinių naujovių centru, ir kaip didžiausio Europos technologijų parko (Sophia Antipolis) namas, mūsų vizija remiasi moksliniu ir pedagoginiu meistriškumu, stipriai tarptautiniu mastu, glaudžiai susijusi su vietos pramoniniai ir vyriausybiniai partneriai ir ryžtingai tarpdisciplininė perspektyva. Mūsų mokslinių tyrimų ir švietimo programos yra derybų dėl disciplinų tarpusavio sąveika, žmogaus, meno ir valdymo aspektų įtraukimas į mūsų projektus ir griežtas pamatas, pagrįstas kiekybiniais, skaitmeniniais ir duomenų pagrindais.

Pripažindamas mūsų plataus užmojo darbotvarkę ir mokslinę kompetenciją, 2016 m. Sausio mėn. Prancūzijos vyriausybė UCA apdovanojo prestižiniu „IDEX“ (kompetencijos iniciatyvos) apdovanojimu, įtraukdama UCA į nedidelę aukšto lygio pasaulinio lygio Prancūzijos universitetų ir suteikiantys lėšų, padedančių mums pasiekti mūsų tikslą - pertvarkyti universitetą ir regioną. Taip pat neseniai laimėjome daugybę kitų svarbių nacionalinių apdovanojimų, skirtų remti mūsų veiklą, visų pirma tęstinio mokymo, bakalauro ir magistrantūros studijų bei verslumo srityse.

Kadangi daugiau nei 20% mūsų dėstytojų ir studentų atvyksta iš užsienio, UCA yra stipriai nukreipta į išorinį pasaulį - tai aspektas, kuris nuolat stiprinamas kuriant elitines tarptautines partnerystes ir kuriant naujas tarptautines švietimo programas, kurios bus visiškai mokomos Anglų. Taip pat sukurtos naujos paslaugos, padedančios pritraukti tarptautinius mokslininkus ir studentus bei leisti jiems įsikurti regione, taip pat padėti universitetų dėstytojams paskelbti savo tyrimus geriausiuose tarptautiniuose žurnaluose.

UCA taip pat stengiasi ugdyti verslumo ir verslo įgūdžius tarp savo tyrėjų ir studentų. Nemažai naujų programų siekia įkvėpti visų lygių studentų verslumo dvasią ir suteikti jiems reikiamų priemonių svajonėms įgyvendinti. Universiteto mokslininkai ir idėjos taip pat yra daugelio regiono įmonių pagrindas, nesvarbu, ar jos pagrįstos universiteto tyrimais, ar įkūrė universiteto narys.

Galiausiai, UCA siekia tapti katalizatoriumi, kuris pakeis Žydrojo Kranto regioną ir prisidės prie jo augimo, teikdamas verslo problemų sprendimus konsultacine veikla, tęstiniu mokymu ir licencijuodamas atradimus naujoms ir esamoms įmonėms. Nuolatinis keitimasis idėjomis tarp universiteto ir regiono labai prisideda prie jo augimo ir sėkmės. Dauguma pirmaujančių UCA tyrimų gali būti paversti sprendimais, produktais ir įmonėmis, kurios bus naudingos visuomenei ir ekonomikai.

Reitingai

Vietos

 • Nice

Klausimai