Keystone logo
Universidade Vale do Rio Verde (UNINCOR)

Universidade Vale do Rio Verde (UNINCOR)

Universidade Vale do Rio Verde (UNINCOR)

Įvadas

istorija

Įkurta 1965 metais, UNINCOR pradėjo kaip Filosofijos mokslų ir laiškais fakultetą ir 1975 m išlaikė aukštojoje mokykloje, mokslai, laiškais ir menų Trys širdys - INCOR.

Pirmieji kursai buvo sukurta 1967 metais pabaigoje Nuomonėje 263/67 ir pradėjo veikti 1968 m pradžioje. Nuo tada, su naujų kursų kūrimui ir tų, kurie jau buvo mokoma įstaigos kokybės pripažinimą, INCOR įsitvirtino kaip svarbi institucija Pietų mokyklos Mines.

Ištikimas savo rėmėjo įstatymus, jis įsitvirtino kaip tikras namų mokymą, visada išleidimą save ne visos regioninės bendruomenės paslaugų. Kaip tiesioginė pasekmė jų bendruomenės pašaukimo, rugsėjo 7, 1990, buvęs fondas Tricordiana pakeitė savo pavadinimą į Bendrijos fondo Tricordiana Švietimo, siekiant skatinti nuolatinį ugdymą per mokymo, mokslinių tyrimų ir pratęsimo.

Su naujų programų ir plėtimosi 1998 instituto paklausa, ji nustatė universiteto Vale do Rio Verde - UNINCOR, įsikūrusi trijų širdyse. Palaipsniui įgyvendintos Caxambu ir San Gonçalo miesteliai do Sapucaí ir Betim vienetai, Belo Horizontė, Itaguara, Ibiritė ir Para de Minas, visos yra Minas Gerais valstijos.

Nuo 2013 m universitetas buvo išgyvena restruktūrizavimo etapą, kuriuo buvo pratęstas ir sustiprintas aukštosios mokyklos koncepcija. Šiuo metu kartu su trimis Hearts būstinėje, pietinėje Minas Gerais, UNINCOR turi miesteliai Para de Minas, Belo Horizonte ir Betim plėsti galimybes tiems, kurie ieško teisę į aukštąjį mokslą.

Su partnerystės ir Švietimo grupės interesų, kurie perėmė institucija, universitetas sulaukė didelės investicijos ir tobulinti studentams, dėstytojams ir kitiems darbuotojams. Rezultatai atsižvelgiant į ankstesnę atrankos procesų užrašais, kurie parodė 50% padidinti paklausą studentams, kurie nori įvesti klasėje Kursai, nuotolinis mokymas ir Baigiu.

Iš universitetinių studijų diapazonas yra pagrindinis skirtumas. Yra daugiau nei 20 variantų, sveikatos, miesto, žmogaus, socialinės ir aplinkos apsaugos srityse. Siekiant palengvinti prieigą suinteresuotųjų šalių, universiteto, nuo pirmojo laikotarpio, jis siūlo stipendijas ir finansavimo galimybes, kurie geriausiai tinka studentų poreikius. Be finansinės pagalbos - tina institucija yra sudariusi sutartis su savivaldybėmis ir verslo, selektyvūs procesas krepšiai - UNINCOR veiksmų, rodo draugo draugas, Prouni, educa Daugiau Brazilija, noriu biržoje ir kredito Pravaler.

Universitetas pernai gavo Brazilijos asociacijos lydi aukštojo mokslo, įstaigos Socialiai atsakingas Antspaudo, sukurta socialinių veiksmų. Ji taip pat turi kursus su labai svarbių apdovanojimų švietimo srityje, kaip plomba 3 žvaigždės Editora Abril. Pastaraisiais vertinimų Švietimo ir mokslo ministerija, para Pedagogika kursai Mines, švietimo, slaugos ir medicinos Trys veterinarijos širdis ir Betim Direktorių gauti puikius pažymius, viršydamas MEC nereikia.

Misija

Skatinti ir skleisti žinias atsakingai savo kompetencijos srityse, mokymo specialistai aukštos kokybės, tinkami darbo rinką ir įsipareigojo gyvenimo, etikos, visuomenei ir aplinkai.

Vietos

  • Belo Horizonte, Brazilija

Programos

Klausimai