Keystone logo
Universidade Santiago de Compostela Neurologijos ir klinikinės psichologijos mokslų daktaras
Universidade Santiago de Compostela

Neurologijos ir klinikinės psichologijos mokslų daktaras

Santiago de Compostela, Ispanija

3 Years

Ispanų kalba, Galisų

Dieninės

Request application deadline

Oct 2024

EUR 200 / per year

Stovykloje

Įvadas

Šia doktorantūros programa siekiama mokyti pagrindinio ir taikomojo neuromokslų, klinikinės psichologijos ir psichiatrijos mokslininkus, teikiant pirmenybę tarpdiscipliniškumui. Atsižvelgiant į tai, programoje yra mokslininkų, priskirtų skirtingoms žinių sritims neurobiologijos, kognityvinių neuromokslų, klinikinės ir sveikatos psichologijos bei psichiatrijos srityse. Tai tarpuniversitetinė programa, kurią kartu organizuoja Santiago de Compostela (ją koordinuojančios), A Coruña ir Vigo universitetai.

Tikslas yra suteikti techninį mokymą ir specifines žinias tyrimams šiose srityse ir palengvinti su jais susijusių doktorantų tarpusavio santykių sistemą. Ja siekiama skatinti integruotą daugiadisciplininę mokslinę erdvę, kuri be abipusio santykio su psichosocialiniais kintamaisiais nagrinėja smegenų tyrimus morfologiniu, struktūriniu, funkciniu, skaičiavimo ir vystymosi požiūriu. Viskas tam, kad suprastume žmogaus elgesį ir palengvintume pagrindinių neurologinių ligų ir psichikos sutrikimų prevencines ir terapines strategijas.

Nervų sistemos ir ypač žmogaus smegenų tyrimas yra viena iš prioritetinių tyrimų sričių visame pasaulyje. Vienas didžiausių šio tyrimo iššūkių yra smegenų paslapčių atradimas, pradedant molekuliniu funkcionavimu ir baigiant mechanizmais, palaikančiais tokius procesus kaip atmintis, intelektas ar sąmoningas veikimas ir jų sąveika su aplinka. Pažanga pažinant nervų sistemą leis kovoti su ją veikiančiomis ligomis ir pagerinti gyvenimo kokybę. Žvelgiant iš labiau klinikinės perspektyvos, ši programa integruoja linijas, nagrinėjančias psichinių sutrikimų supratimą, prevenciją ir gydymą, priartinant juos prie biopsichosocialinės perspektyvos.

Ši programa yra „Europos neuromokslų mokyklų tinklo“ (NENS), struktūros, sukurtos FENS (Europos neuromokslų draugijų federacijos), dalis, teikianti informaciją apie antrosios pakopos studijų neurologijos srityje ir skatinanti Europos studijų bendradarbiavimą. programas.

Mokslinių tyrimų sritys

  • Neurobiologija. Nervų sistemos struktūra, raida, vystymasis ir regeneracija
  • Farmakogenomika neuromoksle
  • Neurofiziologija
  • kognityvinis neuromokslas. Psichofiziologinis ir neuropsichologinis aukštesnių psichinių procesų tyrimas bendroje populiacijoje ir specialiose populiacijose
  • Klinikinė ir sveikatos psichologija bei psichiatrija
  • Neurodegeneracijos ir dopaminerginės neuroprotekcijos mechanizmai sergant Parkinsono liga ir naujos terapinės strategijos
  • PET ir SPECT tyrimai neurologijoje. Morfologinių ir funkcinių vaizdų sintezė

Idealūs studentai

Priėmimai

Studijų programa

Programos rezultatas

Apie Mokyklą

Klausimai