Keystone logo
Universidade Presidente Antônio Carlos (UNIPAC)

Universidade Presidente Antônio Carlos (UNIPAC)

Universidade Presidente Antônio Carlos (UNIPAC)

Įvadas

UNIPAC- universiteto prezidentas Antonio Carlos pradėjo savo veiklą Barbacena miestą, 1965 metais, o jos įkūrėjas profesorius Bonifacas Andrada.

UNIPAC-JF apgyvendinimu II narys universitetas prezidentas Antonio Carlos- UNIPAC turi savo kilmę 1996 su Apskaitos mokyklos kūrimo metu dr José Rua CESARIO 175 rajono Juiz De Fora žingsniai registravimo didelę paklausą.

Po dvejų metų, jis įrengtas pirmasis Juiz De Fora logopedinės žinoma, atsižvelgiant į juizforana švietimo bendruomenės lūkesčiai ir turi didelę paklausą, nes pažangos miesto ir regiono nebuvimas.

2000 metais buvo pastatytas naujas pastatas kaimynystėje ūkių Bethania su modernia laboratorijų ir specialių įrenginių, reikalingų mokantis savo akademinius sritis Humanitarinių mokslų, fizinių ir sveikatos.

Taigi, pagal savo plėtros planą, buvo sukurta keletas kursus laikantis Juiz De Fora poreikius ir regioninių aplinka, tampa neatsiejama Campus universiteto prezidentas Antonio Carlos išlaikyti Humanitarinių mokslų fakulteto ir mokslo kursai administravimas, apskaitos ir radijo žiniasklaida Kvalifikacija: Žurnalistika ir turizmo; iš Juiz De Fora švietimo institutas su aukštuoju įprastinę Sveikatos mokslų fakultetas su biomedicinos kursus, kūno kultūros, slaugos, farmacijos, fizioterapija, mitybos, veterinarijos, biologijos mokslų; Medicinos fakultetas ties medicinos mokykla; Teisės fakultetas ir socialinių mokslų įstatymą kursas ir technologijų ir Nuosekliųjų studijų Juiz de Fora instituto Technologijų kursų aplinkos, technologijų rinkodaros vadybos technologijos "Verslo informatikos ir technologijų saugos.

Per metus, baigusi savo tikslus ir, sugeria į Juiz de Fora paklausą, kai kurie kursai buvo panaikintos, todėl plečia vietų skaičius esamus.

Būdamas jo 16 metų egzistavimo metu turi apie 230 mokytojų, įskaitant gydytojų, mokytojų ir ekspertų visiškai atitinka MEC matavimus ir plėtoti savo mokymo veiklą keliose institucijos kursus pagal savo misiją, kuri yra "Pasiekti viduryje švietimas, moksliniai tyrimai ir pratęsimas, žinių Filosofijos mokslo, technologijų ir technikos apskritai, prisidėti ir daryti įtaką socialinės srityse, plėtrai, Minas Gerais ir Brazilijos regione, taip pat mokyti specialistus bendruomenei. "

Vietos

  • Juiz de Fora

    Av. Juiz de Fora, 1100 - Granjas Bethânia, Juiz de Fora -MG -CEP 36048-000, , Juiz de Fora

    Klausimai