Keystone logo
Universidade Iguaçu (UNIG)

Universidade Iguaçu (UNIG)

Universidade Iguaçu (UNIG)

Įvadas

įstaiga

Iguacu UNIVERSITETAS - prieinama tik autoriui buvo sukurtas nuo Nova Iguaçu fakultetų vienija MEC potvarkiu Nr 1318 brandą, rugsėjo 16, 1993, nepaskelbta Oficialiajame leidinyje 09.20.93, I skirsnis, p. 14.017. Jos rėmėjas Aukštojo mokslo asociacija Nova Igvasu - SESNI, nepelno, filantropijos pobūdžio, kurios būstinė yra Nova Iguaçu miestas - narės Rio de Žaneire.

Prieinama tik autoriui integruoja šiuo metu jos penki miesteliai, o būtent:

Aš Campus "Nova Iguacu Su bendrabučiu II mokymas klinika Su bendrabučiu III profesinio rengimo centras dr Paulo Machado Fróes Su bendrabučiu V Itaperuna

Ji yra įsikūrusi bendrabučiu I, per kurį ji sąveikauja, socialinėje, ekonomikos, kultūros ir politinės su Žemaitijoje ir šiaurinėje valstybės Rio de Žaneiras, pirmaujančių technologijų ir fundamentalių žinių už šių regionų pažangos valstybės ir šalyje.

Pradeda savo veiklą 1970 metais, filosofijos, gamtos mokslų ir laiškais Nova Igvasu fakultetas, pasiūlė pirmąjį aukštąjį išsilavinimą vienetą Baixada Fluminense. Tai novatoriškas įvyko su menų kursus (kvalifikacija: portugalų-Literatūros ir portugalų-anglų) įgyvendinimo, Matematika, Fizika, Gamtos mokslai, pripažinta 1974 metais. 1976 metais Švietimo ir mokslo fakultetas taip pat buvo pripažinta žymiai prisideda prie pagrindinio išsilavinimo regione.

Po ketverių metų, 1974 metais, beveik visi pradinių kursų jau pripažino, buvo įstatymo įgyvendinimą mokykloje, teisėtas siekis iguaçuana bendruomenei.

Suvokia savo atsakomybę ir dėmesingi gerinti švietimo kokybę, po vienetų veikimo konsolidacijos SESNI vėl remtis naujų kursus: Medicina 1976 ir odontologijos ir technologijos kursai duomenų apdorojimas 1988 ir 1989, atitinkamai.

Visi siūlomi prieinama tik autoriui kursai atsirado nustatant regiono savybes, yra stebimos rinkos poreikius, susijusius nustatytus profesinius profilius.

Iš medicinos mokslų Nova Igvasu fakulteto įkūrimas buvo lemiamas žingsnis sprendžiant rimtų sveikatos problemų vietos gyventojams, atsižvelgiant į medicininės priežiūros ir nustatytų šiame regione prastų sanitarinių sąlygų trūkumo.

Prieinama tik autoriui mokymas klinika sudaro žymiai, sveikatos istoriją šiame regione.

Per savo gyvavimo ir skatinti didelių pokyčių aplinkinį regioną, prieinama tik autoriui transformavosi į nuolatinį procesą administracinio, pedagoginio ir technologijų tobulinimo.

Siekite kokybės švietimo ir kitų teikiamų paslaugų, siekti tobulumo, tai yra principas, kad turi, per savo gyvavimo dešimtmečius, ir įkvepiantis savo sprendimus.

Priežastis plėtrą valstybėje, pažymėdamas poreikius savo kompetencijos srityje, naujoves atitiktų pažangą tai kyla, tai yra veiksmų šiose gairėse dėmesys.

Sprendimas plėsti savo veiklą į San Žuan de Meritis ir Itaperuna savivaldybių konsoliduotų 1996 metais, paklausa savivaldybių vaisių, siūlanti šeši septyni bakalauro kursus, atitinkamai, atnešė valstybei pagal varomoji jėga pažangą bendruomenės prieš apsiriboja Nova Igvasu miestas.

1997 metais, ji įtraukė naujų absolventų kursus tiems, kurie jau pasiūlė: Slaugos, vaistinė, Kūno kultūros ir fizioterapija.

Įgyvendinimo procesą naujus kursus, taip pat esamos kitose savivaldybėse plėtra, buvo nuolat lydi veiksmus, siekiant užtikrinti ir didinti teikiamų paslaugų kokybę.

Kaip universiteto, prieinama tik autoriui misija yra kurti mokslinę ir technologinę pažangą šalyje ir tarnauti bendruomenei tiesiogiai, remiantis išteklių ir prieinamas priemones.

Ši misija reikalauja judrus ir lankstus administracinį modelį, galima užfiksuoti ir verčiant visuomenės lūkesčius, ypač rinkos, kuri apima profesinį mokymą dinamiką. Todėl prieinama tik autoriui turi šiuolaikinė administracinė struktūra, kur dekanas padeda trys Pro-rektorių, būtent:

Akademinė dekanas - PROAC Administracinė dekanas - PROAD

Nustatant savo politiką ir prioritetus, prieinama tik autoriui ieškoti atgaivinimą ir tobulinimą bakalauro išsilavinimą, skatinti mokslinius tyrimus, kaip kūrybinio agento ir atnaujinti žinias ir skatinant absolventas, plati ir siaurąja prasme, integruotai į kursus programas pratęsimo.

Tvarkyti toliau plėsti šio universiteto sudaro didelis iššūkis.

Plėstis, augti kokybės, prisitaikyti prie visuomenės charakteristikų kuris yra įtrauktas prieinama tik autoriui, taip pat siekti kuriant naujas technologijas, skleisti ir atnaujinant mokslinių žinių reiškia žymiai daugiau sunkumų.

Įveikti šią problemą buvo administracijos prieinama tik autoriui Keynote, laikantis rėmėjas organizacija, aukštojo mokslo asociacijos Nova Igvasu - SESNI.

Vietos

  • Rio de Janeiro

    Campus I Av. Abílio Augusto Távora, 2134 Nova Iguaçu - RJ - Brasil CEP: 26275-580, , Rio de Janeiro

    Programos

    Klausimai