Keystone logo
Universidade do Vale do Sapucaí (UNIVÁS)

Universidade do Vale do Sapucaí (UNIVÁS)

Universidade do Vale do Sapucaí (UNIVÁS)

Įvadas

Žodžius Dean - Barros CARLOS Laraia

Noras, iš pradžių, ačiū ir šlovinti Dievą, jo gailestingumo, davė man gyvenimą ir galia malonę, baigė septyniasdešimt, darant prielaidą, kad čia su kolegomis, misija mums buvo suteikta. Kad šią misiją, kuri dabar prasideda, Dievas visada yra ir kad jo Šventosios Dvasios apšviesti mus ir suteikia mums išminties ir nuolankumo gerai tarnauti atsakomybėn, taupymo, atsidavimą ir aistrą mūsų universiteto Sapucai slėnyje.

Šia proga, moku mano pagarbą visiems, kurie prieš mane šios institucijos valdymą ir kuris davė savo neįkainojamą indėlį į jo statybą nuo pat pradžios, kai iš įsivaizdavo svajotojų grupei ir išsipildo pirmųjų kursų, kurie buvo priimti į mūsų universiteto kūrimą ,

Bėgant metams, kiekvienas kuris praleido atidavė savo lemiamą vaidmenį, ir, žingsnis po žingsnio, su atkaklumu, idealizmo ir pasiaukojimo, buvo kovotojos mūsų istorijos.

Garbė ir garbinti praeitis yra daugiau nei muitas, bet absoliuti būtinybė, nes tik tada mes galime gyventi tai įžemintas patirtį ir gautus pasiekimus, iš kurių mes esame paveldėtojai. Didžiausias palikimas testamentu mums yra įsipareigojimas bendruomenei, kurioje mes dirbame pasiūlyti kokybišką išsilavinimą visiems, kurie čia atvyksta Ieškau žinias kurti savo ateities. Šis įsipareigojimas mes nenusileisime, tai, kad mūsų vėliava ir raison d'être mūsų darbe.

Padėkos žodis profesorius Benedito Afonso Pinto birželį priimti kvietimą būti kartu šioje misijoje. Jo pripažinta patirtis, kaip mokytojo ir akademinės administratorius bus labai naudingas, ir aš esu visiškai tikras, kad jis bus šalia manęs sprendimų, kad mes turime imtis, su išmintingu patarimu, jo svoris ir jo neginčijamą meilės šiame universitete.

Manifestas taip pat padėkoti mokytojui Andrea DOMINGUES Antonio Homer Mokytojai Toledas roko ir Williamas Niutonas Carrozza, kuris nedelsiant pasveikino daugiau nei kvietimo, mano skambutis atsigriebti fronto liniją mūsų administracija, sėdi PRO funkcijas rektoriai. Mes pasidalinti džiaugsmu ir sunkumų akimirkas. Tai yra įmanoma, kad mes Natknąć su nemalonumų, šiurkštus vėjas ir siautėjo bangas. Mes galime išgirsti undinė dainas su ketinimus, kad mums kriaukle. Tačiau neleiskite mums šaudyti kliūtis, jei tokių yra, turi būti susiduria ir įveikti. Akademinė bendruomenė ir visuomenė tikėtis mums sunkaus darbo, atsidavimo, sąžiningumo, protingumo ir pasišventimo, ir tai yra jau galime pasiūlyti mainais už pasitikėjimą mumis nusėda.

Mums buvo išrinktas pagal "integracija" globai. Mes siekiame, kad mūsų integruotą darbą ir harmonijoje su aukštojo mokslo fondo Sapucai slėnyje, kuris per savo prezidento ir vykdomosios valdybos, parodė milžiniškas pastangas atstatyti ekonominį keblią situaciją, nepateikdamas atgal savo akis ir jų veiksmai į aktualiausių poreikius mūsų universitete. Norime pasiūlyti realią integraciją tarp centrinio padalinio ir padalinio Fatima, taip pat tarp įvairių kursų, kurie sudaro mūsų instituciją, kad ji nustoja būti išskaidyta į izoliuotų skyrių, bet kad skirtingi sektoriai turi užmegzti dialogą ir atlikti tikrą jausmą universitete. Kad universitetų, mokymo, mokslinių tyrimų ir pratęsimo pagrindai yra glaudžiai susiję ir yra įvykdytos atsižvelgiant į tikslų, kuriuos reikia pasiekti. Bet kokiu keliu sekti taip, kad ši integracija iš tikrųjų vyksta? Norėčiau atsakymas pateikiamas pagal ispanų poeto Antonio Machado: "Caminante, jokių šieno būdų, se kiškių Camino al Andar" - Walker, nėra kelias, kelias yra pagamintas pėsčiomis.

Darbuotojai ir mokytojai, nuoširdžiausią ačiū už pasitikėjimą balsavimą mus deponuoti. Jūs, kiekvienam iš visų ir toliau vaidina mūsų istorijoje entuziazmo, pasišventimo priklauso nuo mūsų pastangų sėkmę. Esame kartu toje pačioje valtyje, ir tik jūs pateksite į saugią uosto, jei mes žinome apie kiekvieno atsakomybę atlikti savo vaidmenį, drąsiai, meilę darbo, etikos ir pagarbos bendruomenei pristatyti savo vaikus į mūsų globos.

My dear, studentai! Jūs esate visa tai priežastis. Šio universiteto tikslas yra suteikti jiems išsilavinimą, kuris reaguoja į jų troškimą socialinio mobilumo ir įtraukimo į vis labiau konkurencingoje darbo rinkoje. Atsiminimu Paulas Freire norime pasiūlyti jiems transformacijos išsilavinimą, kuris leistų jiems susidurti savo problemas kritiškai ir refleksyviai. Jūs turite būti ne turinys, kad būtų vien tik paremti šį procesą, bet aktyvūs dalyviai mūsų universitete, malonu dėvėti ir štampavimas ant savo marškinėlių apie UNIVAS pavadinimą. Entuziazmas ir jaudulys jaunų žmonių yra pagrindiniai ingredientai, nepalieka blukimo, mokytojai ir vadovai, pasišventimo ir drąsos susidurti kasdienius sunkumus. Leiskite mums pasidalinti savo svajones ir idealus, bunda mūsų idealus ir svajones gal miega. Leiskite mums būti užsikrėtę pagal jus jaunimui.

Mano brangūs žmona ir mano vaikai Marilda Carlos Alexander Ana Claudia Ana Carla Mauricio, mano dukros Ana Luiza ir Lidiane, mano anyta Marcelo ir Everton, mano padėką už nuolatinį skatinimą ir besąlygiškai remia. Į mano granddaughters Anna Giulia Ana Clara Isabela Marija, ačiū už labiausiai džiaugsmingai ir triukšmingos savo septyniasdešimt metų. Tai namų šiluma, gyvenamasis su šeima, kuri papildyti energiją į kiekvieną naują dieną ryte, mes esame pasirengę dirbti.

Aš pratęsti savo garbę ir savo padėką mano tiesioginių pranešimų, Pro-rektoriai, kurie turėtų per ateinančius ketverius metus vykdyti tolerancijos dovana mūsų nebuvimo šeimoms.

Bet kokiu atveju, aš noriu padėkoti visiems tiems, kurie mus pagerbtas jų buvimą ir pasakykite jiems laukti mums, pagrįstą valdymo darbą, skaidrumą, etikos principų, laikomasi įstatymų ir teisės aktų ir gerbti visus orumą, kurie sudaro mūsų mylimas universitetas Sapucai slėnyje.

Dievas yra visada su mumis ir kad leidžia mums būti sėjėjai taikos ir harmonijos tarp visų.

Ačiū.

ISTORIJA Iš Sapucai slėnis universitetas (UNIVAS) tvarko aukštojo mokslo fondo Vale do Sapucai (FUVS). Ji buvo įkurta rugsėjo 3, 1965, ir per visą savo gyvavimo išugdė daugiau nei 10.000 specialistų. Tai suteikia išsilavinimą bakalauro ir magistro lygio, visada siekia suderinti žinių ir įgūdžių ugdymą savo studentams su dabartinėmis poreikius darbo rinkoje gamybą. Iš viso yra 16 bakalauro kursai, 33 absolventas vasara sensu kursai (specializacija ir MBA), 03 magistro ir 01 mokslų daktaras.

UNIVAS yra įsikūręs Pouso Alegre mieste, pietinėje Minas Gerais, dėl dviejų pagrindinių magistralių šalyje bankams, Fernão Dias magistralės (BR-381) ir užmiestyje Juscelino Kubitschek (BR-459), strateginė patekimo į trys pagrindiniai centrai gamybos ir vartojimo šalies (São Paulo, Belo Horizonte ir Rio de Žaneiras). Miestas vis dar yra vienas geriausių kokybės rodiklius gyvenimo Brazilijoje. Tai pramonės, prekybos ir švietimo centras ir yra artimas Hidrominerais kurortuose, Circuito das Malhas ir elektronika slėnyje.

Didelis privalumas, kad siūlomų UNIVAS sveikatos priežiūros švietimo turėti aukštąjį universitetinį ligoninę. Ligoninę Das Clinicas Samuelis Libânio (HCSL) yra nuoroda į 54 savivaldybių Minas Gerais pietus ir tarnauja kuriuose gyvena daugiau nei 2 mln ir 600 tūkstančių žmonių. www.hcsl.edu.br UNIVAS. Meistriškumo mokymo. Mokymai gyvenimą.

Vietos

  • Pouso Alegre

    Av. Cel. Alfredo Custódio de Paula, 320 CEP 37550-000 | Pouso Alegre | MG, , Pouso Alegre

    Programos

    Klausimai