Keystone logo
Universidade do Grande Rio Professor José de Souza Herdy (UNIGRANRIO)

Universidade do Grande Rio Professor José de Souza Herdy (UNIGRANRIO)

Universidade do Grande Rio Professor José de Souza Herdy (UNIGRANRIO)

Įvadas

Apie mus

Iš Unigranrio istorija prasidėjo 1970 metais, metus profesorius José de Souza Herdy sukūrė Fluminense Išsilavinimas asociacija (AFE), rėmėjas subjektui tuometinio Jungtinių kolegijų Rio Grande. Apskaita ir administravimas - 1972 metais, pirmasis universitetas kursai buvo įgyvendinta. Švietimas ir kalbos kursus pradėjau po metų, kuriama 1974 Švietimo centras Duque de Caxias (CEDUC) veikti kaip Application kolegija.

1980 įrašė pirmąsias sveikatos zonos kursų kūrimas - Odontologija, slaugos ir farmacijos - po biologinės mokslų, matematikos ir chemijos kursus.

Pripažinimo Rio Grande Prof. universiteto aktas José de Souza Herdy - UNIGRANRIO buvo dėl ministrų dekretas Nr 940, paskelbtas Oficialiajame leidinyje birželio 17, 1994, ir tada buvo sukurtas kursus teisė, informacinės technologijos ir vykdomajam sekretoriatui. 1995 atvyko integruoti šią atiduoti Veterinarija ir portugalų-ispanų kvalifikacijos raidžių žinoma kursą.

1990-pažymėjo medicinos ir fizioterapijos kursus, kurie praturtino sveikatos srityje išsidėstymą. Per pirmąjį pusmetį 2000 m Unigranrio pradėjo fizinio lavinimo kursą. 2003 jis sukūrė kurso bakalauro Socialinio darbo ir daug aukštąjį išsilavinimą technologijos, o pirmąjį 2004 metų pusmetį, mes pradėjome bakalauro mitybos specialisto kvalifikacija meninio ugdymo (vizualiųjų menų) ir diplomas istorijos kursus.

Šiandien Unigranrio turi daugiau nei 40 bakalauro kursus ir technologijų universiteto baigimo, 12 vienetų į Rio de Žaneirą būklę.

Misija

Skatinti gyvenimo kokybę, su pagrindinio dokumento ugdymo procese.

Vaizdas

Yra institucija, kuri suteikia visuomenei, stengiasi pasiūlyti išsilavinimą, aktyviai dalyvauja ir nuolat bendruomenių, kuriose ji veikia, ir veikti kaip tarpininkas socialinės transformacijos per savo mokymo projektus, mokslinių tyrimų ir pratęsimo. Vertybės

Ar vertybės susiduria Unigranrio: Tikėjimas - Laisvė - Taikos - Solidarumas - Sąžiningumas - Teisingumas - Orumas - Tolerancija

Vietos

  • Rio de Janeiro

    Rua Professor José de Souza Herdy, 1160 - Jardim Vinte e Cinco de Agosto, Duque de Caxias - RJ, 25071-202, Brésil, , Rio de Janeiro

    Klausimai