Keystone logo
Universidade de Vigo

Universidade de Vigo

Universidade de Vigo

Įvadas

UVigo iš pirmo žvilgsnio

Gimėme 1990 m. ir nuo tada nuolat augome bei konsolidavomės. Esame pažangiausias universitetas, kurio tikslas yra kompetencija ir kuris auga kaip tarptautinis inovacijų ir mokslinių tyrimų etalonas.

Valstybinis universitetas, tarnaujantis visuomenei

Universidade de Vigo yra valstybinis universitetas, turintis akademinę, ekonominę ir vyriausybės autonomiją, kuris tarnauja visuomenei pagal lygybės, solidarumo, demokratijos ir laisvės principus.

Mūsų prioritetiniai tikslai – aukščiausio lygio mokymo ir mokslinių tyrimų kokybė, taip pat naujų žinių paieškos ir jų perdavimo visuomenei skatinimas, meninė kūryba bei mokslo ir technologijų plėtra.

Tapatybė

Dabartinė įmonės tapatybė Universidade de Vigo buvo suformuota 2008 m. spalio mėn., susidūrus su pasikeitimu ir atnaujinta pagal naują scenarijų. Tapatybė susideda iš skirtingų simbolių, reprezentuojančių universitetą, siekiant sukurti vidinį vienetą ir vieningą, galingą ir reprezentatyvią išorinę mūsų bruožų ir vertybių projekciją, ženklas yra įvairiuose kontekstuose, kuriuose jis vystosi.

Mūsų vertybės

Pastangos, kūrybiškumas, meistriškumas ir atkaklumas paskatino mus šiais veiklos metais įsitvirtinti kaip modernus ir novatoriškas universitetas, koks esame.

Esame griežta, skaidri, visa apimanti institucija, įsipareigojusi siekti įvairovės ir lyčių lygybės, gerbiant aplinką ir aplinkos tvarumą. Su žinių perdavimo ir mokymo ašimi moksliniai tyrimai čia sukonfigūruojami kaip mokymo pagrindas ir visuomenės mokslinio bei kultūrinio vystymosi priemonė. Tai mes, Universidade de Vigo .

Vietos

 • Vigo

  Circunvalación ao Campus Universitario, 36310, Vigo

  • Ourense

   Rúa Canella da Costa da Vela, 12, 32004 Ourense, , Ourense

   • Pontevedra

    Campus Universitario da Xunqueira,s/n, 36002, Pontevedra

    Klausimai