Keystone logo
Universidade da Região de Joinville (UNIVILLE)

Universidade da Região de Joinville (UNIVILLE)

Universidade da Região de Joinville (UNIVILLE)

Įvadas

Įstaiga duoda savo istorijoje beveik 50 metų, susirūpinimą dėl žinių apie jų akademinės statybos, ir būti pasirengę modernizuoti mokymosi procesą. Adept ne šiuolaikinės koncepcijos mokymo, kad vertybės socialinio intereso, gerbia individualius skirtumus ir skatina imtis kolektyvinių veiksmų ir tarpdisciplininius projektus, per visatą būdingas praturtinti sambūvį kultūrinę įvairovę.

Univille pripažįsta, kad jo perspektyvos didina kai gerbia ir priima skirtumus. Nepaprasti kaip gyvenime, suprasti, kad įvairovės idėjų, kultūrų, tikėjimų ir žinių aplinka suteikia balanso ir galimybių visatą.

Universitetas mano, kad išmintis įgyjama per tam tikrą laiką, įveikti iššūkius ir žinių perdavimo, todėl ji skatina žmones gyventi savo patirtimi ir atrasti žinių gausa, kuri visais atžvilgiais.

Univille, kiekvieną dieną skatina žmones susitikti ir siekti savo tikslų. Supranta, kad viskas turi savo priežastį yra, o per idėjų ir kultūrų įvairovę, jis mano, kad žmonės gali atrasti ir kurti savo tikrąją paskirtį.

Universitetas svarsto kolegijos į Daktaro formavimąsi ir tai yra vienintelis universitetas Santa Catarina šiaurę. Per 50 metų istoriją, sustiprino savo, kaip nuoroda į mokymo ir kaip nuomone, sudarančių apie pagrindinius iššūkius, vietos bendruomenės vaidmenį.

Būkite Univille jus per daug!

Misija, vizija ir principai

Misija

Skatinti humanistinę ir profesinio mokymo nuorodą visuomenei, darbo mokymo, mokslinių tyrimų ir pratęsimo ir prisidėti prie tvaraus vystymosi.

Vaizdas Jis pripažintos nacionaliniu lygiu kaip bendruomenės kolegijoje, tvarių, novatoriškų, internacionalizuotoje ir nuoroda mokymo, mokslinių tyrimų ir pratęsimo.

Institucinės vertybės ir principai

Pilietybė: autonomija, įsipareigojimas, motyvacija, gerovė ir atsakingas demokratinis dalyvavimas skatina asmeninį ir socialinį vystymąsi.

Integracija: bendradarbiavimo ir bendradarbiavimo veiksmus su vidaus ir išorės bendruomenių kurti bendrąjį gėrį.

Naujovės: galia kurti ir pertvarkyti mokslo žinias į tvarių sprendimų, vidaus ir išorės aplinka prisideda prie socialinės ir ekonominės plėtros.

Aplinkos atsakomybė: išteklių valdymas ir veiksmai, padaryti į aplinkos pusiausvyrą palaikančios geresnė gyvenimo kokybė.

Tikslai

Gaminti ir platinti mokslinę, technologinę, meno ir kultūros, kuria siekiama socialinės gerovės. Innovate atsakingai, plėsti prieinamumą ir studento viešnagę institucijoje. Imtis valdymo veiksmai, kuriais siekiama gerinti profesinio gyvenimo kokybę. Integruoti naujas koncepcijas ir technologijas ugdymo procesų, mokslinių tyrimų ir pratęsimo. Plėtoti ir tobulinti kritiškai, tyrimo ir interaktyvų dvasios su vidaus ir išorės bendruomenėse.

Vietos

  • Joinville

    R. Ministro Calógeras, 439 - Centro Joinville - SC, , Joinville

    Programos

      Klausimai