Keystone logo
Universidad Rey Juan Carlos Lėtinių ligų pacientų kursai
Universidad Rey Juan Carlos

Lėtinių ligų pacientų kursai

90 Hours

Ispanų kalba, Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 30

Nuotolinis mokymasis

Įvadas

Šiuo metu dauguma mirčių nutinka dėl lėtinių patologijų, tokių kaip diabetas, vėžys, širdies ir kraujagyslių ar kvėpavimo sistemos ligos. Tai yra didelių demografinių pokyčių, įvykusių pastaraisiais metais dėl ilgėjančios gyvenimo trukmės, rezultatas.

Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, lėtinės ligos šiuo metu sudaro 63 % mirčių visame pasaulyje ir sudaro 75 % visuomenės sveikatos išlaidų. Todėl būtina sukurti ir įgyvendinti veiksmingas strategijas, skirtas susidoroti su chroniškumo iššūkiu.

Šiame kontekste lėtinių pacientų ir juos slaugančių asmenų mokymas tampa esminiu sistemos ramsčiu, galinčiu pakeisti aktyvius pacientus (pacientus, kurie rūpinasi savo sveikata ir prisiima atsakomybę už geriausią įmanomą sveikatos priežiūrą bei savo ligos raidos kontrolę). ekspertams pacientams (pacientams, turintiems pažangių žinių apie savo patologijos savigydą).

Tikslai

Pagrindinis šio kurso tikslas yra atlikti mokymo programą apie pagrindines lėtines patologijas, skirtą pacientams, slaugytojams ar bet kuriam suinteresuotam piliečiui.

Priėmimai

Studijų programa

Apie Mokyklą

Klausimai