Keystone logo
University Mediterranean Podgorica

University Mediterranean Podgorica

University Mediterranean Podgorica

Įvadas

Mūsų universitetas siūlo jums modernias studijų programas, kurios remiasi į tiek teorinių ir praktinių žinių nuoseklumo ir visiškai prisitaikiusios prie šiuolaikinio pokyčius darbo rinkoje.

Mūsų dėstytojai, asistentai ir mūsų universiteto partneriai padės jums savo studijas su savo žiniomis, patirtimi, entuziazmo ir besąlygišką paramą įgyti specializuotų žinių, kurios padės jums visiškai atsakyti į iššūkius šiuolaikinio verslo veiklos metu.

Jūsų pasirinkimas, kurį norite atidaryti daug galimybių, kai kalbame apie jūsų asmeninio dalyvavimo, ne tik mūsų universitete, bet visi Atlas grupė, kurios nariu mes esame. Tokiu būdu, jums bus suteikta galimybė tobulinti ir padaryti geriau savo žinias, įgūdžius ir kompetencijas, jums įsigyti savo studijų metu, bet ir prisidėti prie būsimų pokyčių ir visos grupės klestėjimo.

Fakultetas Verslo studijų "Juodkalnija verslo mokykla"Universitetas" Viduržemio jūros "Podgoricoje, yra jauna švietimo įstaiga Juodkalnijoje kuri palaipsniui išplėsti savo mokymo programą, siekiant patenkinti dėl aukštos kokybės ir up-to-data švietimo jaunų žmonių poreikį. Fakultetas taip pat įsipareigojo internacionalizavimą švietimo, taip pat studijų programas anglų kalba. Po šį įsipareigojimą, fakultetas naudojamas galimybę bendradarbiaujant su užsienio universitetais pagal TEMPUS projekto debiutinis M.

Vietos

 • Podgorica

  Vaka Đurovića bb, 81000

  Programos

   Įstaiga taip pat siūlo:

   Klausimai