Keystone logo
University of Missouri

University of Missouri

University of Missouri

Įvadas

University of Missouri sveikatos profesijų mokykla (SHP) yra vienintelė University of Missouri sveikatos profesijų mokykla ir vienintelė valstybės visuomenės sveikatos programa, įsikūrusi sveikatos mokslų miestelyje. Jo misija yra gerinti kitų žmonių sveikatą ir gerovę. Kiekvieną dieną SHP dėstytojai, darbuotojai ir studentai stengiasi pakeisti gyvenimą integruodami mokymą, aptarnavimą ir atradimus.

Vykdydami reabilitacijos, diagnostikos ir vaizdavimo mokslų programas, sveikatos profesijos mokyklos absolventai atlieka svarbų vaidmenį sveikatos priežiūros srityje. Mokyklą sudaro septyni skyriai ir 12 disciplinų, kurių kiekvienas turi savo specializuotus akreditavimo procesus. Mokykloje taip pat University of Missouri Kanso miesto farmacijos koledžo palydovinė programa.

Sveikatos profesijos sudaro daugiau nei 60 procentų visos JAV sveikatos priežiūros darbuotojų. Prognozuojama, kad darbo vietų sveikatos priežiūros srityje mažės bent iki 2026 m., Rodo Darbo statistikos biuras. Mokykla yra svarbus University of Missouri sveikatos sistemos narys. Kiti nariai yra „Sinclair“ slaugos mokykla, medicinos mokykla, universitetinės ligoninės ir klinikos bei universiteto gydytojai.

Vietos

  • Columbia

    Columbia, Jungtinės Amerikos Valstijos

    Klausimai