Keystone logo
University of Antwerp Epidemiologijos magistras (M.Sc.)
University of Antwerp

Epidemiologijos magistras (M.Sc.)

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Stovykloje

* 961,90 € EEE piliečiams | 5800 € ne EEE piliečiams

Įvadas

Kaip greitai plinta koronavirusas ir kaip galime jį sulėtinti? Kuo žmonės serga? Tam tikri genai? Tam tikras elgesys? Kiti lemiantys veiksniai?

Kaip geriausiai diagnozuojame ligas? Kokios yra ligos pasekmės? Ar veiksmingas vaistas veiksmingas ir kasdienėje praktikoje? Kaip jis naudojamas?

Būdamas epidemiologas, išmoksti suformuluoti atsakymus į šiuos klausimus. Epidemiologija yra disciplina, tirianti su sveikata susijusių įvykių ir būklių populiacijose ir bandanti susieti su nuspėjamomis ir (arba) įtakojančiomis savybėmis. Jame dėmesys sutelkiamas ne į diagnozę ir gydymą, o į veiksnius, turinčius įtakos infekcijai ir ligų plitimo būdui. Dėl to epidemiologija yra glaudžiai susijusi su visuomenės sveikatos sritimi.

Epidemiologai tapo nepakeičiami:

  • taikomųjų medicinos mokslinių tyrimų projektavimas, vykdymas ir analizė
  • medicinos mokslo žinių taikymas kuriant visuomenės sveikatos politiką

University of Antwerp epidemiologijos magistras yra unikalus Flandrijoje.

Ši magistro programa yra unikali Flandrijoje. Tai suteiks jums žinių, įgūdžių ir kompetencijų, skirtų planuoti ir atlikti epidemiologinius tyrimus, susijusius su ligos (ligos) etiologijos, prevencijos, patikros, diagnozės, gydymo ar prognozės arba sveikatos stiprinimo ar palaikymo klausimais. Būsite panirę į mokslinius tyrimus ir iškart išmoksite juos pritaikyti praktikai ir politikai.

Magistrantūros programą vykdo ir remia per VLIR-UOS stipendijų programą Pasaulinis sveikatos institutas, vienas iš universiteto tarpdisciplininių tyrimų centrų, daugiausia dėmesio skiriant žmonių sveikatos gerinimui visame pasaulyje, pasaulinių sveikatos tyrimų pajėgumų didinimui ir įrodymais pagrįstų tyrimų įgyvendinimui. sveikatos problemų, turinčių įtakos mažas ir vidutines pajamas gaunančioms šalims, intervencijos.

Studijų programa

Reitingai

Programos rezultatas

Stipendijos ir finansavimas

Priėmimai

KARJEROS GALIMYBĖS

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Chat with students

Klausimai