Keystone logo

University of Asia and the Pacific

A logo

Įvadas

Graduate Management Admission Test arba Universiteto Azijos ir Ramiojo vandenyno (UA & P ") yra privatus, ne pelno institucija aukštojo mokslo, kuris siūlo kai kurie iš iškiliausių akademinių programų Azija, Ji suteikia galingas derinys liberalios švietimo ir profesinės specializacijos. Formavimo UA & P studentai palengvino palankioje aplinkoje mokymosi, kvalifikacijos ir skirta mokytojams, superior fakultetas-to-studentas santykiu, ir gerai prižiūrimas patalpas.

Trumpa istorija

UA & P "pradėjo savo veiklą 1967 metais dėl mokslinių tyrimų ir komunikacijos think tankas centro atlikti tyrimai ir siūlo studijų pakopos kursus ekonomikos ir vadybos. VTK prasidėjo mažas ir nepastebimas, tačiau palaipsniui išplėtė savo švietėjišką veiklą. Jis buvo apdovanotas universiteto statusas 1995 metais, ir nors ji vėliau buvo žinomas kaip Azijos ir Ramiojo vandenyno universiteto misija išlieka ta pati: galo plėtra viską, kad yra žmogus iš individo.

Prezidentas

Iš UA & P prezidentas dr Winston Conrad Padojinog. Jis buvo įdiegta kaip ketvirtą universiteto Prezidento 2015 m.

Fakultetas

UA & P fakultetas yra sudarytas iš ištikimų ir kompetentingų akademikų ir pramonės specialistų.

Alumni

UA & P absolventai atskirti save darbo vietoje tiek daug jų darbo etika ir drausmės jų techninio meistriškumo. Jie padengia, kad platus išsilavinimas, profesinis pasirengimas, ir asmens formavimas jie gavo kaip studentai jau įrengta juos gerai darbo vietoje.

Vietos

  • University of Asia and the Pacific Pearl Drive, Ortigas Center , 1605 , Pasig

Klausimai