Keystone logo
University of South Carolina

University of South Carolina

University of South Carolina

Įvadas

Kokybiškų visuomenės sveikatos specialistų poreikis niekada nebuvo didesnis vietos ir pasaulio mastu. Arnoldo visuomenės sveikatos mokykla, būdama vienintelė visuomenės sveikatos mokykla Pietų Karolinoje, daro gyvybiškai svarbų vaidmenį vykdydama novatoriškus mokslinių tyrimų, švietimo ir informavimo programas.

Kaip pagrindinį visuomenės sveikatos tyrimų ir švietimo šaltinį Pietų Karolinos piliečiams, mes ruošiame naujos kartos profesionalius praktikus ir mokslininkus tarnauti mūsų bendruomenėms ir daryti įtaką ligų prevencijai per visuomenės sveikatos švietimą ir intervenciją.

Įkurta 1975 m. Kaip 19 akredituota visuomenės sveikatos mokykla tautoje, University of South Carolina Arnoldo visuomenės sveikatos mokykla ir toliau patiria rekordinius studentus, o studentų skaičius ir dėstytojų finansavimas labai išaugo. Mes turime platų akademinių programų spektrą, visame pasaulyje žinomas mokslinių tyrimų sritis ir toli siekiančius centrus bei bendruomenės programas. Arnoldo visuomenės sveikatos mokykla gerina visuomenės sveikatą rengdama būsimus mokslininkus ir visuomenės sveikatos darbo jėgą, taip pat vykdydama, verčdama ir platindama novatoriškus tyrimus. Šešiuose mūsų skyriuose gyvena nacionaliniu mastu pripažinti dėstytojai, apdovanojimus pelnę studentai, taip pat įtakinga mokslinių tyrimų ir bendruomenės veikla.

Vietos

  • Midtown - Downtown

    Midtown - Downtown, Jungtinės Amerikos Valstijos

    Klausimai